fbpx

Kurumsal VPN Hizmeti

My Business Kurumsal VPN Çözümleri İle Siz Değerli Müşterilerimize VPN Network Ağ Altyapınızın Firmanızın Hedefleri ve İhtiyaçları Doğrultusunda Konfigüre Ederek Network VPN Bağlantılarınızın Tam Performans'ta ve Doğru Veri Akışı İle Gerçekleşmesini Sağlamaktadır, Ayrıca Kurumsal VPN Network , İnternet Firewall Çözümleri İle Network Ağ Altyapınızı Active Directory İle Entegre Ederek Dosya ve Paylaşılan Verilerinize Ulaşımını ve Güvenlik Kriterlerine Tam Uygun Olarak Çalışmasını Sağlamaktadır.

Teknik Destek ve Servis

Kaliteli , Net ve Çözüm Odaklı Hizmet

Doğru Uygulama ve Yapılandırma

İşletmenizin Faaliyet ve İş Akışına Özel Yapılandırma.

Lisanslama

İş Ortağı Olduğumuz Markalar İle Uygun Maliyet Politikası İle Lisanslama.

7/24 Teknik Destek

My Business Müşterisi İseniz , Anlık Mesaj Sistemi ile 7/24 ve Telefon İle Hızlı Destek.

Genel VPN (Virtual Private Network) Teknik Servis ve Destek Hizmetlerimiz

Şirketinizin bünyesinde var olan ve iş akışınızın içerisindeki (yazılımlara ,ortak paylaşılan dosyalara, ve veritabanına)tüm uygulamalara şirketinizin dışından veya şubelerinizden 128 bit veri şifreleme ile erişim imkanı sağlanarak merkez ofis dışındaki tüm kullanıcılar’da merkezdeki veritabanını kullanarak işlemlerini yapabilmektedir . (mobil kullanıcılar dahil) böylece şirket dışında yapılan tüm işlemler merkezden anlık olarak takip edilerek raporlara anlık olarak ulaşılabilirsiniz. Ayrıca Tüm Kullanıcıların Hangİ Dosya veya İşlemleri Kullandığını Görebilir Takip Edebilirsiniz.

My Business Kurumsal Network Çözümleri Hizmetleri İle İşletmenizin Network Altyapı Kurulumlarınızı Gerçekleştirir Ayrıca Uzun Vadede Net ve Profesyonel Çözümler Sunmaktadır.

My Business Kurumsal Vpn Yapılandırma ve Kurulum Hizmetlerimiz İle İşletmenizdeki Vpn Ağ , Network Yapılandırmanızı IPSEC veya PPTP Vpn Konfigirasyonu İle Güvenli Olarak Gerçekleştiriyoruz Ayrıca Şube Veya Mağazalarınız Arasındaki Güvenlik, Frewall Kriterlerini Maximum Oranda Sağlamaktadır.

My Business Kurumsal Vpn Network, Ağ Kurulum Hizmetlerimiz İle Şubeleriniz veya Mağazalarınız Arasındaki İletişimi ve Merkez Ofis'teki Sunucularınıza Vpn Ağ Kurulumunuzu Gerçekleştirerek Tüm Mağaza veya Şubelerinizdeki Çalışanlarınızın Merkez Sunucunuzdaki Uygulama,Program ve Tüm Dosyalara Yetkileri Dahilinde Ulaşmasını ve Kullanmasını Sağlamakla Birlikte Home Office veya Genelde Şirketin Dışında Çalışmak Durumunda Olan Çalışanlar İçin'de Tam Güvenlik İle Yetkileri Doğrultusunda Sanki İşyerinde Çalışıyormuş Gibi Yapılandırmayı Yapmaktadır.

My Business Kurumsal Vpn Hizmetlerimiz İle Mevcut Vpn Ağınızın Konfigirasyonunu veya Vpn Ağını'za Eklemek İstediğiniz Diğer Şube Veya Mağazalarınızın Vpn Konfigirasyonunu Gerçekleştiriyoruz.

My Business Kurumsal Vpn Bulut Teknik Servis ve Destek Hizmetlerimiz İle Vpn Ağ Yapılandırmanızı Yıllık Bakım Anlaşması İle Güven Altına Alıyoruz VPN Konfigirasyonunuz veya VPN İletişim Sorunlarınızda My Business Hızlı ve Profesyonel Müdahaleler İle Problemlerinizi Çok Kısa Sürede Çözmektedir.

My Business Kurumsal VPN Kurulum Hizmetlerimiz İle Diğer Şube veya Mağazalarınız Arasındaki Ortak Yazılım ve Dosya Kullanımınız İçin Gerekli Olan VPN ve Sunucu Konfigirasyonunuzu Profeyonel Olarak Yapılandırıyoruz.

My Business Kurumsal VPN Güvenlik Hizmetlerimiz İle VPN Konfigirasyonunuzdaki Güvenlik Firewall Yapılandırmanızı Uygun Friwall Cihaz Seçimi veya Mevcut VPN Firewall Konfigirasyonunuzu İşletmeniz İçin Maximum Düzeyde Yapılandırılmasını Sağlamaktadır. Ayrıca Tüm VPN Yapınız İçin Teknik Servis ve Destek Bakım Anlaşmalarımız İle VPN Güvenlik Yapınızı Garanti Altına Alıyoruz.

My Business Cisco VPN Kurulum ve Teknik Servis Hizmetleri İle Cisco VPN Firewall Kurulumunuzu İhtiyaçlarınız Doğrultusunda Yapılandırır, Ayrıca Cisco VPN Router , Network Cihazlarındaki Uzman Kadrosu İle Bakım My Business Anlaşması Sayesinde Tüm Cisco VPN Sisteminiz Güven Altındadır.

My Business Kurumsal VPN Hizmetleri İle İşletmenizin İnternet ve Network Altyapı Problemlerine Uzun Vadede Network ve Sunucu Bazlı Net Çözümler Üretmektedir, Ayrıca Network 'ünüzün Bağlı Tüm Switch,Hub,Router ve Diğer Cihazlarınız VPN Sistemi İle Tam Entegre Ederek Doğru Haberleşmesini ve Maximum Performansta %99.9 SSL + VPN Bağlantı Seçeneği İle Tüm Güvenlik Kriterleri İle Birlikte Çalışmasını Sağlamakatadır, My Business Yıllık Teknik Destek ve Bakım Sözleşmesi İle 'de Tüm Sisteminiz Daima Güvende.

My Business Kurumsal, Noktadan Noktaya VPN Kurulum ve Teknik Servis Hizmetleri İle VPN Bulut Yapılandırmanızı Profesyonel Olarak Kurar ve Firmanızın İhtiyaçları Doğrultusunda Yapılandırarak Tüm Verilerinize Güvenle Ulaşmanızı Sağlamaktadır.

My Business Kurumsal IPSEC , Noktatan Noktaya VPN Kurulum ve Teknik Servis Hizmetleri İle VPN Bulut Yapılandırmanızı Profesyonel Olarak Kurar ve Firmanızın İş Akışı , Paylaşılan Dosya ve Klasörlerinizin İzin ve Yetkiler Doğrultusunda 128 Bit Şifreleme ve Erişimi Tam Güvenli hale Getirerek Veri Kaybı Endişelerinizi Ortadan Kaldırır Güvenli Erişim Yöntemi İle Kullanımını Sağlamaktadır.

My Business FortiGate VPN Kurulum ve Teknik Servis Hizmetleri İle FortiGate VPN Firewall Kurulumunuzu İhtiyaçlarınız Doğrultusunda Yapılandırır, Ayrıca FortiGate VPN Router , Network Cihazlarındaki Uzman Kadrosu İle My Business Bilişim Anlaşması Sayesinde Tüm FortiGate VPN Sisteminiz Güven Altındadır.

My Business Kurumsal Ağ ve Tüm Sisteminiz İçin Komple Çözümler Sunmakta Olup , Teknik Servis ve Bakım Anlaşması İle Müşterilerimizin Uzun Yıllar Sistemlerinin Sorunsuz ve Stabil Çalışmasını Sağlamaktadır. Sizde Tüm Network , Sunucu , İnternet ve Diğer Tüm Altyapınızın Doğru Çalışmasını , Verilerinizin ve Tüm Cihazlarınızın Güven Altında Olması İçin Şimdi , Kurumsal Teknik Servis ve Bakım Sözleşmemiz İle Uzun Yıllar Sürecek Bir Anlaşma Yapalım.

Microsoft Lisanslı Bulut Sunucu Özellikleri İle Daima Bir Adım Öndesiniz.

My Business Bünyesindeki Bilgi Teknolojileri Uzman Personeli En Az MCSE (Microsoft Certified Systems Engineer) Sertifikasına Sahiptir.

Microsoft Bulut Sunucu , Dosya ve VPN Hosting Ürününü Nasıl Satın Alırım ?

İşletmenizin İhtiyaçları Doğrultusunda Bulut Sunucu Kiralamak İçin Aşağıdaki  Standart Paketleri Seçebilir veya Bizimle İletişime Geçerek Talep Ettiğiniz Bulut Sunucu Özellikleri İçin Fiyat Alabilirsiniz, Bize Ulaşmak Ve Kontrol Paneliniz İçin Tıklayın : https://panel.mybusinessarea.com/contact.php  …Aşağıdaki Standart Paket'leri Satın Almak İçin Tıklayın : Ödemenizi Tamamladığınızda 1-2 Saat İçerisinde Uzman Teknik Personelimiz Sizinle İletişime Geçecek ve Bulut Sunucu Aktivasyon İşleminizi 30Dk İçerisinde Tamamlayacak, Ve Hemen Kullanmaya Başlayabilirsiniz…

Microsoft Bulut Sunucu , Dosya ve VPN Hosting Kurulumu İçin Ne Yapmalıyım ?

Sizin Hiçbir Şey Yapmanıza Gerek Yok…Microsoft Bulut Sunucu , Dosya ve VPN Hosting Hizmetini Satın Alma İşlemini Tamamladığınızda Sizinle Uzman Teknik Personelimiz İletişime Geçecek ve Size , Oluşturmak İstediğiniz Kullanıcı Adlarını , Eğer Talep Ederseniz Klasör ve Belgelerinizin izin ve Yetkilerini Nasıl istediğinizi , Kullanmak İstediğiniz Uygulamalar vb, Bilgileri Sizden Alacak ve Bulut Sunucunuzun Kurum , Aktivasyon İşlemlerini (Dilerseniz Telefon İle – Dilerseniz Uzak Masaüstü Bağlantısı İle )Tamamlayacak. Bu İşlemler Yaklaşık 10-30dk Arasında Sürmektedir, ve Hepsi Bu Kadar.

Artık Bulut Sunucunuzu ve Dosyalarınızı Güvenle Hemen Kullanmaya Başlayabilirsiniz. 

Kurumsal Bulut Sunucu Kiralama Hizmetlerimiz

Kurumsal VPN Bulut Sunucu Kiralama Hizmeti

VPN Sunucu Hizmeti Uygulamalarınızı ve Dosyalarınızı Kendi Sunucunuz Gibi Yönetmenizi Sağlamaktadır , VPN Klasör Yetkileri, Vpn Klasör izinleri Paylaşımları İle Uygulamalarınızı Yükleyebileceğiniz , Ve Dünyanın Her Yerinden Tüm Klasör Dosya ve Uygulamalarınıza Erişip Aynı Zamanda Uygulamalarınızı , Yazılımlarınızı Kullanabileceğiniz Bulut VPN Sunucu ve Yedekleme Hizmetidir. Yalnızca Size Ait Olan (Paylaşımlı Değil!) Kurumsal VPN Sunucu Hizmetimizi Satın Almak veya VPN Sunucu Fiyatı hakkında Detaylı Bilgi ve Tüm Sorularınız İçin Lütfen Bize Ulaşın. Fiyatlandırma : My Business VPN Bulut Sunucu Hizmetini Ödemeleri Aylık, 3 Aylık, 6 Aylık ve Yıllık Esnek Ödeme Seçenekleri İle Sunmaktadır Kurulum Destek : Tüm Kurulum ve Konfigürasyonu Tamamen Ücretsiz 7/24 Teknik Destek Hizmeti İle Anahtar Teslim Olarak Kurulumu My Business Gerçekleştirmektedir , Siz Hemen Çalışmaya Başlayabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi Bulut Sunucu Fiyatları ve Teknik Destek İçin Bize Ulaşın.

My Business İle

Kurumsal Bulut Sunucu Kiralamak İçin 12 Neden

My Business İle Kurumsal Bulut Sunucu Kiralamak , Sunucu Maliyetinizi Minimum'a İndirerek Aynı Zamanda Verilerinizin Otomatik Yedeklenmesi + Güvenli VPN Bağlantısı İle Veri Güvenliğinizi Garanti Altına Almaktadır. Aşağıdaki Standart Hizmetlerimizin Dışında Daha Fazla Özellikler Hakkında Bilgi ve Destek İçin Bize Ulaşın.

01

Gigabyte Bulut Bağlantı Hızı

Gigabyte Bulut İndirme ve Yükleme Hızı İle Uygılama ve Verilerinize Hızlı Erişim

04

Ücretsiz Windows Server Lisansı

Kurumsal Microsoft Windows Bulut Sunucu'nuzun Kiralama Süresi Boyunca Microsoft Windows Server Lisansı Ücretsiz Olarak My Business Tarafından İşletim Sisteminize Lisanslanır.

07

Dosya ve Klasörlere Yetkiler Doğrultusunda Erişin

Dosya Klasör Yetkilendirme İle Verilerinize Diğer Çalışma Arkadaşlarınızın Yetkiler ve İzinleri İle Ulaşmasını Sağlayın, Tüm verilerinizi Güven Altına Alın.

10

Bulut Linux Sunucu İçin Plesk ve Cpanel Ücretsiz

Bulut Linux Sunucu'nuzu 1 Yıllık Taahhütle Kiralayın Linux Plesk veya Cpanel Lisansını Ücretsiz Kullanın Ücretsiz Kurulum'da Dahil

02

%99.9 Uptime Çalışma Süresi

Bulut Sunucunuz %99.9 Kesintisiz 7/24 Çalışma Süresi Özelliğine Sahiptir

05

Tüm Windows Server Kurulumları Ücretsiz

Kurumsal Bulut Sunucu'nuzun Kiralama Süresi Boyunca Dilediğiniz Microsoft Windows Server Versiyonları My Business Tarafından Ücretsiz Yüklenir ve Lisanslanır.

08

Ücretsiz Mssql Veritabanı Lisansı ve Kurulumu

Bulut Sunucu'nuzun Kiralama Süresi Boyunca Mssql Veritabanı Kurulumu ve Lisanslaması My Business Tarafından Ücretsiz Yapılır.

11

Tüm Cihazlardan Anında Erişim Sağlayın

Bulut Sunucunuza , Dosya ve Klasörlerinize Dünyanın Her Yerinden , Cep Telefonunuz - Tabletiniz ve Bilgisayarınız İle Anında VPN İle Güvenle Erişin.

03

Anlık Antivirüs Koruması

Symantec İle Anlık Antivirüs ve Antispam Koruması İle Tüm Verileriniz Güvende

06

Sınırsız VPN Hesabı

Uygulamalarınıza , Dosya ve Klasörlerinize VPN İle %100 Güvenli Erişin ve İşletmenizdeki Tüm Çalışma Arkadaşlarınız İçin VPN Hesabı Oluşturalım.

09

Linux Bulut Sunucu Kurulumu Ücretsiz

Bulut Sunucu Kiralama Süresi Boyunca Dilediğiniz Linux Sunucu veya Farklı Bir Linux İşletim Sistemi My Business Tarafından Tamamen Ücretsiz Olarak Kurulmaktadır.

12

7/24 Teknik Destek ve Servis

My Business Siz Değerli Müşterilerimiz İçin Verilerinizin ve Sisteminizin Sizler İçin Ne Kadar Önemli Olduğunu ve Bazen Zaman Kaybına Tahammül Olamayacağını Bilmektedir , Bu Nedenle 7/24 Teknik Destek ve Servis Hizmetimizi Kullanabilirsiniz.

Kurumsal Bilgi Teknolojileri , Sistem Altyapı Çözüm Ortağınız...

My Business İle Sisteminiz Daima Kesintisiz ve Güvende... Diğer VPN Hizmetlerimiz ve Çözümlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın...

Hızlı Müdahale ve Çözüm
My Business Bakım ve Teknik Destek Anlaşması İle Sisteminize Aynı Gün İçinde Müdahale Edilir.
7/24 Teknik Destek
My Business Müşterisi İseniz , Anlık Mesaj Sistemi ile 7/24 ve Telefon İle Hızlı Destek.
Garanti Altında
My Business Müşterileri Yıllık Teknik Destek ve Bakım Anlaşması İle Sistemlerinin Sürekli ve Doğru Çalışmasını Garanti Altına Alır.
Uzman Teknik Kadro
My Business Takımı En az MCSE (Microsoft Certified Systems Engineer )ve CCNP (Cisco Certified Network Professional) Sertifikalarına Sahiptir.
Net ve Kalıcı Çözüm
My Business Müşterilerine Sistem ve Ağ Altyapıları İçin Daima Kalıcı ve Net Çözümler Üretir.
Kaliteli Hizmet
My Business Müşterilerinİ Paydaşları Olarak Benimser ve Kaliteli Hizmet Sunar.

12500

+

Bulut Sunucu Müşterimiz

53000

+

VPN Teknik Servis Hizmetimiz

25000

+

Online Teknik Destelk

9500

+

Bulut Sunucu Yeni Müşterimiz

Nasıl başlayacağım ?

My Business Kurumsal Hizmetlerine Ve Ürünlerine

Sahip Olmak İçin Şimdi Başlayın

01

My Business hesabınıza Erişin

My Business Hesabınıza Bağlı Yönetim Panelinize Giriş Yapın , Eğer Bir Hesabınız Yoksa Yeni Bir Hesap Oluşturun. (Önemli : Yeni Bir Hesap Oluşturma İşleminde Kayıt Sırasında Yazdığınız E-Posta Adresinize Bir Onay E-Postası Gönderilir)

02

Destek Talebi Oluşturun

Teknik Servis Hizmetlerimiz için veya Yıllık Teknik Destek ve Bakım Sözleşmesi Yapmak İçin Destek Talebi Kaydı Oluşturun. Müşteri temsilciniz Size En Hızlı Şekilde Geri Dönüş Sağlayacak, ve Talebiniz Hemen İşleme Alınarak Talebiniz Doğrultusunda Tarafınıza Uzman Teknik Destek Personeli Atanacak.

03

Kurumsal Ürün Satın Almak İçin

Hesabınıza Giriş Yapın ve Satın Almak İstediğiniz Kurumsal Ürünü Seçin, Kredi Kartınız İle Ödeme İşleminizi Tamamlayın . Siparişiniz İle İlgili Müşteri Temsilciniz Size Dönüş Yapacak ve Ürünlerinizin Entegrasyonu veya Lisans İşlemleriniz Hızlıca Tamamlanacak.

Bilgi Teknolojileri Çözüm Ortağınız...

Şimdi Aramıza Katılmak

İstermisiniz ?

Aşağıdaki Oranlar My Business İle Yıllık IT Teknik Destek , Bilişim IT Danışmanlık Sözleşmesi Yapan Müşterilerimiz İçin Geçerlidir.

Aynı Gün İçinde Teknik Servis
90%
Aynı Gün İçinde Online Destek
100%
Aynı Gün içinde Çözüm Sunma
92%

Kullanıcı Girişi

Hesabınıza Giriş Yapmak İçin Lütfen Aşağıdaki Link'e Tıklayın / Henüz Bir Hesabınız Yok'mu ? Yeni Bir Hesap oluşturmak İçin Aşağıdaki Link'e Tıklayın.

5200

+

Tamamlanan Proje

My Business