fbpx

Sanallaştırma Çözümleri

My Business Kurumsal Sanallaştırma (Virtualization Technology) Çözümleri İle Siz Değerli Müşterilerimize Sanal Sunucularınız, Altyapınızın Firmanızın Hedefleri ve İhtiyaçları Doğrultusunda Konfigüre Ederek Tüm Sanal İşletim Sistemlerinizin Tam Performans'ta ve Doğru Veri Akışı İle Gerçekleşmesini Sağlamaktadır, Ayrıca Kurumsal Virtualization Firewall Çözümleri İle Network Ağ Altyapınızın Güvenlik Kriterlerine Tam Uygun Olarak Çalışmasını Sağlamaktadır.

Teknik Destek ve Servis

Kaliteli , Net ve Çözüm Odaklı Hizmet

Doğru Uygulama ve Yapılandırma

İşletmenizin Faaliyet ve İş Akışına Özel Yapılandırma.

Lisanslama

İş Ortağı Olduğumuz Markalar İle Uygun Maliyet Politikası İle Lisanslama.

7/24 Teknik Destek

My Business Müşterisi İseniz , Anlık Mesaj Sistemi ile 7/24 ve Telefon İle Hızlı Destek.

Genel Sanallaştırma (Virtualization Technology) Hizmetlerimiz

Sanallaştırma ( Virtualization Technology ). (Diğer Virtualization Çözümlerimiz , Detaylı Bilgi ve Danışma İçin Bize Ulaşın…)

My Business Kurumsal Sanallaştırma Hizmetleri İle Tek Fiziksel Sunucu Üzerinde Birden Çok Sanal Sunucu Oluşturarak Her Sunucuda Farklı Uygulamalarınızı Çalıştırmanızı Sağlamaktadır Sanallaştırma İşlemi İle Tek Sunucunuzu Web Sunucu,Dosya Sunucusu,Bulut Sunucu veya İş Akışınız Doğrultusundaki Yazılımlarınıza Özel Sunucu Olarak Kullanabilirsiniz.

My Business Kurumsal Sanallaştırma Konfigürasyon Hizmeti İle İşletmenizin Hedef ve Sistemsel Talepleri Doğrultusunda Sunucunuzu Sanallaştıma Teknolojisi İle Yapılandırmaktadır,

Kiralık Sanal Sunucu

My Business Müşterilerine Sunucu ve Uygulama Maliyetlerini Düşürmeleri Amacı İle , Kiralık Sanal Sunucu veya Sunucular Sağlar, My Business'ın Sağladığı Kiralık Sanal Sunucular İle Sadece Dosya veya Klasör'lerinize Erişimi Değil Sektörel veya Ticari Yazılımlarınızın Yetki ve İzinler Doğrultusunda Erişimleri İle Kullanıcılarınızın Çalışmasını Sağlamaktadır

My Business Kurumsal Sanallaştırma Network Konfigürasyon Hizmeti İle İşletmenizin Hedef ve Sistemsel Talepleri Doğrultusunda Sunucunuzu Sanallaştırma Teknolojisi İle Yapılandırmaktadır.

My Business Kurumsal Sanallaştırma Hizmetleri İle Bir Fiziksel Sunucu Üzerinde Birden Çok Sanal Sunucu Oluşturarak Her Sunucuda Farklı Uygulamalarınızı Çalıştırmanızı Sağlamaktadır Sanallaştırma İşlemi İle Tek Sunucunuzu Web Sunucu,Back-Up,Yedekleme Ünitesi ve Daha Birçok Farklı Uygulama İçin Kullanımınıza Sunmaktadır.

My Business Kurumsal Sanallaştırma Teknik Servis Hizmeti İle İşletmenizin Hedef ve Sistemsel Talepleri Doğrultusunda Sunucunuzu Sanallaştıma Teknolojisi İle Yapılandırmakta Olup Tüm Sanallaştırma Teknik Destek ve Servisi Hizmeti Vermektedir.

Kiralık Sanal Sunucunuz %.99.9 Güvende

My Business Müşterilerine Sağladığı Kiralık Sanal Sunucular My Business'a Ait GERÇEK FİZİKSEL SUNUCULARDA oluşturulur (Standart Hosting Firmaları Gibi Sıradan Masaüstü Bilgisayarlarda Oluşturup Satmaz.) Sunucularımızın Tamamı RAID5 Disk Yapısında ve SAS 10K-15K Hard Disk'ler İle Donatılmış Olup , Minimum 48 Çekirdek Xeon İşlemciler Kullanılmaktadır. Verileriniz Daima Güvende.

My Business Sanallaştırma Network Konfigürasyon Hizmeti İle İşletmenizin Hedef ve Sistemsel Talepleri Doğrultusunda Sunucunuzu Sanallaştırma Teknolojisi İle Yapılandırmaktadır

Kurumsal Bilgi Teknolojileri , Sistem Altyapı Çözüm Ortağınız...

My Business İle Sisteminiz Daima Kesintisiz ve Güvende... Diğer Virtualization Technology Hizmetlerimiz ve Çözümlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın...

Hızlı Müdahale ve Çözüm
My Business Bakım ve Teknik Destek Anlaşması İle Sisteminize Aynı Gün İçinde Müdahale Edilir.
7/24 Teknik Destek
My Business Müşterisi İseniz , Anlık Mesaj Sistemi ile 7/24 ve Telefon İle Hızlı Destek.
Garanti Altında
My Business Müşterileri Yıllık Teknik Destek ve Bakım Anlaşması İle Sistemlerinin Sürekli ve Doğru Çalışmasını Garanti Altına Alır.
Uzman Teknik Kadro
My Business Takımı En az MCSE (Microsoft Certified Systems Engineer )ve CCNP (Cisco Certified Network Professional) Sertifikalarına Sahiptir.
Net ve Kalıcı Çözüm
My Business Müşterilerine Sistem ve Ağ Altyapıları İçin Daima Kalıcı ve Net Çözümler Üretir.
Kaliteli Hizmet
My Business Müşterilerinİ Paydaşları Olarak Benimser ve Kaliteli Hizmet Sunar.

900

+

Sunucu Destek ve Hizmet

220

+

Sunucu Lisanslama

6700

+

Sunucu Online Destek

180

+

Sunucu Yeni Müşteri

Nasıl başlayacağım ?

My Business Kurumsal Hizmetlerine Ve Ürünlerine

Sahip Olmak İçin Şimdi Başlayın

01

My Business hesabınıza Erişin

My Business Hesabınıza Bağlı Yönetim Panelinize Giriş Yapın , Eğer Bir Hesabınız Yoksa Yeni Bir Hesap Oluşturun. (Önemli : Yeni Bir Hesap Oluşturma İşleminde Kayıt Sırasında Yazdığınız E-Posta Adresinize Bir Onay E-Postası Gönderilir)

02

Destek Talebi Oluşturun

Teknik Servis Hizmetlerimiz için veya Yıllık Teknik Destek ve Bakım Sözleşmesi Yapmak İçin Destek Talebi Kaydı Oluşturun. Müşteri temsilciniz Size En Hızlı Şekilde Geri Dönüş Sağlayacak, ve Talebiniz Hemen İşleme Alınarak Talebiniz Doğrultusunda Tarafınıza Uzman Teknik Destek Personeli Atanacak.

03

Kurumsal Ürün Satın Almak İçin

Hesabınıza Giriş Yapın ve Satın Almak İstediğiniz Kurumsal Ürünü Seçin, Kredi Kartınız İle Ödeme İşleminizi Tamamlayın . Siparişiniz İle İlgili Müşteri Temsilciniz Size Dönüş Yapacak ve Ürünlerinizin Entegrasyonu veya Lisans İşlemleriniz Hızlıca Tamamlanacak.

Bilgi Teknolojileri Çözüm Ortağınız...

Şimdi Aramıza Katılmak

İstermisiniz ?

Aşağıdaki Oranlar My Business İle Yıllık IT Teknik Destek , Bilişim IT Danışmanlık Sözleşmesi Yapan Müşterilerimiz İçin Geçerlidir.

Aynı Gün İçinde Teknik Servis
90%
Aynı Gün İçinde Online Destek
100%
Aynı Gün içinde Çözüm Sunma
92%

Kullanıcı Girişi

Hesabınıza Giriş Yapmak İçin Lütfen Aşağıdaki Link'e Tıklayın / Henüz Bir Hesabınız Yok'mu ? Yeni Bir Hesap oluşturmak İçin Aşağıdaki Link'e Tıklayın.

5200

+

Tamamlanan Proje

My Business