• Telefonla Destek : Pazartesi - Cuma - 09:00 - 18:00
  • 0850 255 18 13
USD TRY EUR

Haberler

Değerli Müşterilerimiz, Kasım ve Mart Atlarındaki Siparişlerinizin Teslimatı Depo Sayımının Devam Etmesi ve Yılsonu Yoğunluğu Nedeniyle 12 ila 17 İş Günü (20 Gün) İçerisinde Teslim Edilebilmektedir, Bu teslimat Süreleri Sezonluk-Dönemsel Olarak Her Yıl Bu şekilde Olup, Nisan-Eylül Ayları Arasındaki Siparişlerinizin Teslimat Süresi İse Yukarıda Belirtilen Yoğunluk Dışı Olduğundan 1 Haftadır, Bilginize Sunarız.
Değerli Müşterilerimiz, Tüm Bulut Hizmetlerimiz ve Lisans Teslimatlarımız Aynı Gün İçinde Tamamlanır ve Aktivasyonu Gerçekleşmektedir. Microsoft Exchange Online ve Diğer Microsoft Lisans Teslimatlarımız'da Aynı Gün İçerisinde Tamamlanmaktadır... Ayrıca Bulut Yedekleme, Bulut VPS Sunucu, Microsoft Exchange ve Diğer Tüm Microsoft Abonelikleri'de Aynı Gün İçerisinde Aktif Edilmektedir.
Değerli Müşterilerimiz, My Business Ürünün Güncel Döviz Kuru Piyasa Fiyatlarını Değil, Ürünlerin Stoğa Girş Tarihindeki Döviz Kurunun TL Karşılığını Baz Alarak Fiyatlandırma Gerçekleştirmektedir. Bu Nedenle Bazen Oluşan Yeni - Eski Model Ürün Arasındaki Fiyat Farkı Ürünün Depoya Giriş Tarihi ve O Günkü Döviz Kurunun TL Karşılığı Arasındaki Fark'tır Bilginize Sunarız.
My Business olarak Cisco ile 2014'ten bu yana olan anlaşmamızı tekrar yeniledik ve Cisco yetkili satıcı / teknik destek kapsamında müşterilerimize hizmet vermeye resmi olarak devam ediyoruz...Görüntülemek İçin Tıklayın.
My Business olarak HPE ile 2016'dan bu yana olan anlaşmamızı tekrar yeniledik ve HPE yetkili satıcı / teknik destek kapsamında müşterilerimize hizmet vermeye resmi olarak devam ediyoruz...Görüntülemek İçin Tıklayın.
My Business olarak Microsoft ile 2014'ten bu yana olan anlaşmamızı tekrar yeniledik ve Cisco yetkili satıcı / teknik destek kapsamında müşterilerimize hizmet vermeye resmi olarak devam ediyoruz...Görüntülemek İçin Tıklayın.
Techno Market Bilgi Teknolojileri Ürünleri. News Archive Techno Market - Kurumsal Bilgi Teknolojileri Ürünleri Yetkili Satıcı
Global Ağımızdaki Müşterilerimizin Hakkımızdaki Yorumları