fbpx
Bilgi teknolojileri Yıllık teknik Destek ve Bakım Anlaşması

Yıllık Teknik Servis ve Bakım Anlaşması Nasıl Yapacağım?

Yönetim Panelinize Giriş Yapınız Adres : https://panel.mybusinessarea.com/  (Eğer Bir hesabınız Yok İse Yeni Hesap Oluşturunuz)  Destek Bildirimi Link'inden (Yıllık Teknik Destek ve Bakım Sözleşmesi) Başlığını Seçiniz ve Yeni Destek Kaydı Oluşturunuz . Müşteri Temsilciniz Size En Hızlı Şekilde Geri Dönüş Sağlayacak, ve Teknik Servis Sözleşmesine Eklemek veya Çıkarmak İstediğiniz Konuları Beraber Belirleyeceksiniz ,Talebiniz Hemen İşleme Alınarak Talebiniz Doğrultusunda Tarafınıza Bilgi Teknolojileri Uzman Teknik Servis Personeli Atanacak.

Bilgi Teknolojileri Uzman Personel Şirketimize Gelip Keşif Yapacak mı?

Evet Bilgi Teknolojileri , Yıllık Teknik Servis ve Bakım Anlaşması Tamamlandığında Sadece işletmenize Özel Teknik uzman Personel Sizi Ziyaret Edecek ve Tüm Sistem Altyapı Keşfini Tamamlayacak, Faaliyet Alanlarınız Doğrultusunda ve Yaşadığınız Bilişim Sorunları Konularında Kesin Çözümler Sunarak Artık İşletmenizin Bilgi İşlem Departmanında Çalışıyormuş Gibi Tüm Sisteminizi Her An Kontrol Altında Tutacağız.

Bilgi Teknolojileri Uzman Personel Periyodik Olarak Şirketimize Gelecek Mi?

Evet Her Ay 2 Defa Periyodik Olarak Şirketinizi Ziyaret Edeceğiz ve Bilişim Konularındaki Genel Kontrol , Bakım İşlemlerini Yapacağız.

Yıllık Teknik Servis ve Bakım Anlaşması Ücretini Kredi Kartı İle Ödeyebilirmiyim ?

Evet My Business Yönetim Panelinizde Tüm Servis Ücretlerini ve Kurumsal Ürünlerin Satınalma İşlemlerini Kredi Kartınız İle Ödeyebilirsiniz.

Ani ve Özel Durumlarda Bilgi Teknolojileri Uzman Personel Şirketimize Gelecek Mi?

Evet Periyodik Bakım Ziyaretlerimiz Dışında Gelişebilecek Bilişim Altyapınızdaki  Fiziksel Müdahale Gereken Ani Problemler Karşısında Uzman Personelimiz Aynı Gün Şirketinize Gelerek Soruna Müdahale Edecek. Bu İşlem Bu Durum Sözleşmenize Dahil'dir.

İhtiyaç Halinde Cihaz , Ürün Satışı Yapıyor Musunuz?

Hayır My Business Fiziksel Ürün Satışı Yapmaz , Fakat Sisteminize ve Çalışma Şeklinize En Doğru ve Uygun Ürünü Belirleyerek (Marka + Model + Versiyon) Tüm Bilgileri Size Aktarır , Satın Alma İşlemini Siz En Uygun Fiyatı Araştırarak Gerçekleştirirsiniz.

Sistemim My Business Garantisi Altında Mı?

Evet , Yıllık Teknik Servis ve Bakım Anlaşması Yaptığımız Müşterilerimizin Bilişim Altyapılarının Sürekli Çalışır Kalması My Business Garantisi Altındadır. (Eğer Değişmesi Gereken Cihaz vb Ürün Var İse Bilgi Teknolojileri Uzmanınızın Sisteminiz İçin Belirlediği Cihaz veya Cihazları Temin Etmeniz Koşulu İle)

Bilgi teknolojileri Teknik Servis Kaydı

Nasıl Teknik Servis Talebinde Bulunacağım ?

Yönetim Panelinize Giriş Yapınız Adres : https://panel.mybusinessarea.com/  (Eğer Bir hesabınız Yok İse Yeni Hesap Oluşturunuz)  Destek Bildirimi Link'inden (Teknik Servis Talebi) Başlığını Seçiniz ve Yeni Destek Kaydı Oluşturunuz . Müşteri Temsilciniz Size En Hızlı Şekilde Geri Dönüş Sağlayacak, ve Teknik Servis ,Talebiniz İle İlgili Teknik ve Ödeme Konularında Mutabık Kalındığı Anda Hemen Teknik Servis Talebiniz İşleme Alınarak Talebiniz Doğrultusunda Tarafınıza Randevu İle Uzman Teknik Destek Personeli Atanacak.

Bilgi Teknolojileri Uzmanı Şirketimizde Geldiğinde Ne Kadar Süre İçerisinde İşlemi Tamamlar ?

Bilgi Teknolojileri Uzmanımız Teknik Servis Talebiniz İle Şirketinize Geldiği An'dan İtibaren Yetkili İle Sorunu veya Talep Edilen Güncellemeyi , Düzeltmeyi, veya Extra Yapılandırmayı 10-15dk lık Bir Görüşme İle Tamamlar ve Hemen Çözümü Anlatarak İşleme Başlar.

Teknik Servis Ücretini Kredi Kartı İle Ödeyebilirmiyim ?

Evet My Business Yönetim Panelinizde Tüm Servis Ücretlerini ve Kurumsal Ürünlerin Satınalma İşlemlerini Kredi Kartınız İle Ödeyebilirsiniz.

Microsoft Exchange Kurumsal E-Posta Satın Alma ve Kurulumu

Microsoft Exchange Online Kurumsal Mail Hesaplarım Ne Zaman Aktif Olur ve Kullanmaya Başlarım ?

Satın Aldığınız Microsoft Exchange Online Plan'ın Aktivasyon ve Mail'lerinizin Microsoft Exchange Online Hesabınızda Çalışmaya Başlaması Maximum 1-2 Saat İçinde Tamamlanmaktadır.

Microsoft Exchange Online Kurumsal Mail Ürününü Nasıl Satın Alırım ?

Yönetim Panelinize Giriş Yapınız Adres : https://panel.mybusinessarea.com/  (Eğer Bir hesabınız Yok İse Yeni Hesap Oluşturunuz) Kurumsal Ürünler Menü'sü Altında Kurumsal E-Posta Microsoft Exchange Online Planlar Link'ini Tıklayın , Karşınıza Gelen Sizin İçin Uygun Adet ve Ödeme Seçeneğini Seçerek Kredi Kartı İle Ödeme İşlemini Tamamladığınızda Microsoft Exchange Online Mail Satın Alma İşlemi Tamamlanır.

Microsoft Exchange Online Kurumsal Mail Ürünü Kurulumu İçin Ne Yapmalıyım ?

Ödeme İşleminiz Tamamlandığında Kurulum İçin Destek Kaydı Oluşturunuz , My Business Microsoft Exchange Departmanı Yetkilisi Size Telefon İle Ulaşacak Ve kurulacak Olan Microsoft Exchange E-Posta Hesaplarınız ve Kurulum İle İlgili (Sunucu Adı , E-Posta Kurulum Hesap Bilgilerinizi vb.) Detaylı Tam Bilgileri Size Verecek.  Ayrıca E-Posta Hesaplarınızın Kurulumu İçin Geçerli Olan Tüm bilgiler ,My Business Kayıtlı  E-Posta Adresinize Gönderilecek.

Satın Aldığım Microsoft Exchange Online Kurumsal Mail Ürünü Kurulumunu My Business Yapıyor Mu ?

Evet ,Dilerseniz My Business Microsoft Exchange Online Kurumsal Mail Ürününü Ücretsiz Olarak (Uzak Masaüstü Yazılımları İle Bilgisayarlarınıza Bağlanarak) Outlook E-Posta Yazılımlarınıza Microsoft Exchange Hesap Kurulumlarını Yapar. (Cep telefonlarına Kurulum İşlemi İçin'de Tam Destek vermektedir.)

Bulut İş ve Yedekleme Sistemi Satın Alma ve Kurulumu

MyCloud Bulut İş ve Yedekleme Sistemi Ürününü Nasıl Satın Alırım ?

MyCloud 800MB Bulut Depolama Alanı İle Herkes İçin Tamamen Ücretsizdir. Daha Yüksek Bulut Barındırma Alanına İhtiyacınız Var İse  Yönetim Panelinizden Destek Ekibimize İhtiyacınız Olan Bulut Depolama Alanı Talebinizi İletiniz , Veya Aşağıdaki Standart Paketlerden İhtiyacınız Olanı Seçebilirsiniz MyCloud Depolama Alanı Ödeme İşleminiz Tamamlandığında E-Posta Adresinize Onay Mail'i Gelecek ve Hemen Veri Gizliliğinde , Güvenliğinde Lider MyCloud'a Giriş Yapabilir Kullanmaya Başlayabilirsiniz.

MyCloud Bulut İş ve Yedekleme Ürünü Kurulumu İçin Ne Yapmalıyım ?

MyCloud'u Kullanmak İçin Herhangi Bir Kuruluma İhtayaç Yoktur, Kendi Oluşturacağınız Kullanıcı Adı ve Şifrenizle Hemen Kullanmaya Başlayabilirsiniz. Diğer Teknik Destek Talepleriniz İçin 7/24 My Business Destek'e Başvurabilirsiniz.

Kurumsal Dosya Hosting (File Hosting) Satın Alma ve Kurulumu

File Hosting Ürününü Nasıl Satın Alırım ?

Yönetim Panelinize Giriş Yapınız Adres : https://panel.mybusinessarea.com/  (Eğer Bir hesabınız Yok İse Yeni Hesap Oluşturunuz) Kurumsal Dosya Hosting Link'ini Tıklayın , Karşınıza Gelen Sizin İçin Uygun Seçeneğini Seçerek Kredi Kartı İle Ödeme İşlemini Tamamladığınızda Kurumsal Dosya Hosting Sistemini Satın Almış Olursunuz.

File Hosting Ürünü Kurulumu İçin Ne Yapmalıyım ?

Ödeme İşleminiz Tamamlandığında Kurulum İçin Destek Kaydı Oluşturunuz , My Business Kurumsal File Hosting Departmanı Yetkilisi Size Telefon İle Ulaşacak Ve kurulacak Olan Kurumsal Dosya Hosting İle İlgili (Online Yetkili Giriş Web Adresi , Hesap Adı , Şifresi, VPN İle Giriş Hesap Bilgileriniz Vb.) Detaylı Tam Bilgileri Size Verecek.  Ayrıca Kurumsal Dosya Hosting Sistemi Kullanımınız İçin Geçerli Olan Tüm bilgiler ,My Business Kayıtlı  E-Posta Adresinize Gönderilecek.

File Hosting Ürünü Kurulumunu My Business Yapıyor Mu ?

Evet ,Dilerseniz My Business Kurumsal File Hosting Ürününü Ücretsiz Olarak (Uzak Masaüstü Yazılımları İle Bilgisayarlarınıza Bağlanarak) Dosya Hosting Online Web Adresi Girişinizi Sağmaktayız, Aynı Zamanda Telefon İle Bağlanabilmeniz İçin'de  Tam Destek vermekteyiz.)

Nasıl başlayacağım ?

My Business Kurumsal Hizmetlerine Ve Ürünlerine

Sahip Olmak İçin Şimdi Başlayın

01

My Business hesabınıza Erişin

My Business Hesabınıza Bağlı Yönetim Panelinize Giriş Yapın , Eğer Bir Hesabınız Yoksa Yeni Bir Hesap Oluşturun. (Önemli : Yeni Bir Hesap Oluşturma İşleminde Kayıt Sırasında Yazdığınız E-Posta Adresinize Bir Onay E-Postası Gönderilir)

02

Destek Talebi Oluşturun

Teknik Servis Hizmetlerimiz için veya Yıllık Teknik Destek ve Bakım Sözleşmesi Yapmak İçin Destek Talebi Kaydı Oluşturun. Müşteri temsilciniz Size En Hızlı Şekilde Geri Dönüş Sağlayacak, ve Talebiniz Hemen İşleme Alınarak Talebiniz Doğrultusunda Tarafınıza Uzman Teknik Destek Personeli Atanacak.

03

Kurumsal Ürün Satın Almak İçin

Hesabınıza Giriş Yapın ve Satın Almak İstediğiniz Kurumsal Ürünü Seçin, Kredi Kartınız İle Ödeme İşleminizi Tamamlayın . Siparişiniz İle İlgili Müşteri Temsilciniz Size Dönüş Yapacak ve Ürünlerinizin Entegrasyonu veya Lisans İşlemleriniz Hızlıca Tamamlanacak.

Global Ağımızdaki Müşterilerimizin Yorumları

Bilgi Teknolojileri Çözüm Ortağınız...

Şimdi Aramıza Katılmak

İstermisiniz ?

Aşağıdaki Oranlar My Business İle Yıllık Teknik Destek ve Bakım Anlaşması Yapan Müşterilerimiz İçin Geçerlidir.

Aynı Gün İçinde Teknik Servis
90%
Aynı Gün İçinde Online Destek
100%
Aynı Gün içinde Çözüm Sunma
92%

Kullanıcı Girişi

Hesabınıza Giriş Yapmak İçin Lütfen Aşağıdaki Link'e Tıklayın / Henüz Bir Hesabınız Yok'mu ? Yeni Bir Hesap oluşturmak İçin Aşağıdaki Link'e Tıklayın.

5200

+

Tamamlanan Proje