fbpx

Güvenli Kurumsal Depolama

Tüm Dosya ve Paylaştığınız Klasörler Sadece Sizin Kontrolünüzdedir.

Her Yerden Erişin

MyCloud İle Her Yerden İşinizi Yönetin Dosya ve Uygulamalarınıza Tam Erişin

Sadece Size Özel

Dosya ve Uygulamalarınızın Olduğu Disk Alanı Sadece Size Özel'dir ve Sadece Siz kullanırsınız

MyCloud Serüvenine 2014 Yılında Başladık, MyCloud Ana Fikir: %100 Veri Gizliliği ve Veri Güvenliği Mimarisi üzerine oluşturulmuştur. MyCloud Şu Anda 62 Farklı Dil Seçeneklerine Sahiptir, . 15 Farklı Ülkeden, Kurumsal Müşterimizin Sayımız 85000'i Aştı. Bu İstatistikler MyCloud İle Bize Doğru Yolda Olduğumuzu Teyit Ederken, Müşterilerimizden Gelen Geri Bildirimlere de Büyük Önem Veriyor ve MyCloud'u Bu Doğrultuda Geliştirmeye Devam Ederken , Veri Gizliliği ve Güvenliği Konusunda Yine Taviz Vermiyoruz , Yoğun İlginiz için Teşekkür Eder , Saygılar Sunarız...

Şimdi 9GB Alan Sınırsız Süre ÜCRETSİZ.

%100 Veri Gizliliği ve Veri Güvenlinde Lider Bulut Depolama İş ve Yedekleme.

En Güvenli Bulut Depolama İş ve Yedekleme

Bulut Dosya Paylaşımı Şimdi 9GB Alan Sınırsız Süre ÜCRETSİZ.

İşletmenizi Her Yerden Yönetin
MyCloud İle Nerede Olursanız Olun Dosya ve Belgelerinize %99.9 Güvenle Erişin, İşletmenizdeki Çalışanlarla Ortak Bulut İş Ağı Kurun Bulut Ortak Klasör Paylaşımını Yetki ve İzinler İle Güvenle Paylaşın.
Otomatik Yedekleme
Tüm Verileriniz Otomatik Yedeklenir Böylece Tüm Dosya ve Klasörleriniz Hiç Bir Zaman Kaybolmaz, MyCloud Tüm verileriniz Günlük Yedeklenir, İçiniz Her Zaman Rahat Olsun.
MyCloud İle Güvenli Erişim
By Business İş ve Yedekleme İle (128 Bit) Şifreleme İle Erişirsiniz ,Dosya ve Klasörlere Erişiminiz Hiç Kimse Tarafından ve Online Saldırılar İle Takip Edilemez.
MyCloud İle Verimliliğinizi Arttırın
MyCloud , İşinizi Hızlandıracak Birçok Özelliğe Sahiptir, Artık Beklemeden Tek Tıklama İle Tüm Dosya ve Klasörlerinize Anında Erişip, Müşterilerinize Şifreli Olarak Aktarabilirsiniz.Bulut Depolama Nedir Sorusunun Tam Karşılığını En Güvenilir Bulut Depolama ve En İyi Bulut Depolama Olarak MyCloud ile Bulacaksınız.
PROFESYONEL FILE HOSTİNG

İşinizi Her Yerden

Profesyonelce Yönetin MyCloud

Mobil Cihazlarınızla Erişim : Android ve IOS Mobil Cihazlarınızdan Tüm Dosyalarınıza Erişin , Dosya ve Belgelerinizle Çalışın Kaydedin ve Dilerseniz İşletmenizdeki Diğer Çalışanlar İle Paylaşın. Tüm Çalışmalarınızı ve Diğer İşleri Takip Edin.

Tablet Cihazlarınızla Erişim : Android ve IOS Tablet Cihazlarınızdan Tüm Dosyalarınıza Erişin , Dosya ve Belgelerinizle Çalışın Kaydedin ve Dilerseniz İşletmenizdeki Diğer Çalışanlar İle Paylaşın. Tüm Çalışmalarınızı ve Diğer İşleri Takip Edin.

Bilgisayarlarınız İle Erişim : Windows , Linux ve Mac Cihazlarınızdan Tüm Dosyalarınıza Erişin , Dosya ve Belgelerinizle Çalışın Kaydedin ve Dilerseniz İşletmenizdeki Diğer Çalışanlar İle Paylaşın. Tüm Çalışmalarınızı ve Diğer İşleri Takip Edin.

Telefon İle

Hiç Bir İş Gözden Kaçmaz

Kontrol Edin

Tablet İle

İş Verimliliğinizi Arttırın

Kaydedin

Bilgisayar İle

Tüm Cihazlarınızdan İş Takibi

Paylaşın

85400

+

Mevcut Mutlu MyCloud Müşterimiz

82600

+

Yıllık Yenileme Yapan Müşterimiz

11000

+

Online Teknik Destek

11250

+

Yeni MyCloud Müşterimiz

MyCloud Neden Tercih Ediliyor ?

MyCloud %100 Veri Gizliliği ve Veri Güvenliği Mimarisi Üzerine Kurulmuştur.
Gerek Ülkemizde Gerek Global Çapta Hizmet Veren Bulut Sistemlerinin Büyük Bölümü , Müşterilerinin Verilerini 3. Şahıslarla veya Şirketlerle Paylaşarak Bulut Hizmetinden Olan Kazançlarından Çok Daha Fazla Gelir Elde Etmektedir... MyCloud Kullanan Müşterilerimiz İse Tam Tersi %100 Verilerinin Gizli Olduğunu Bilirler, Verilerine MyBusiness Çalışanları Dahil Hiç Kimse Görüntüleyemez Ulaşamaz, Tam Gizlilik ve Güvenlik Alanında MyCloud Lider Bulut Hizmetidir.
Herkesin Verisi Gizlidir ve Yaşam Boyu Gizli Kalmalıdır.
MyCloud Tamamen Müşterilerine Kişisel verilerinin Kullanım Haklarını Yalnızca Kendilerine Verir (Bizce Olması Gereken de Budur.) Herkes'in Verisi Kendisine Özel'dir ve Sonsuza Kadar Öyle Kalmalıdır.
MyBusiness'da Verilerinize Ulaşamaz
MyBusiness Destek Ekibimiz Dahil Müşterilerimizin Dosyalarını Görüntüleyemez ve Açamaz (Yukarıda Bahsetilliği Sayısal Bir Değer Dönüştüğünden Dolayı)
Verileriniz 3. Kişi, Kişiler veya Şirketler Tarafından Ele Geçirilemez Kullanılamaz.
MyCloud’u Kullanan Müşterilerimiz Verilerinin Yalnızca Kendisinin Kontrol Ettiğinden , Kullandığından ve Veirlerinin Başkalarının (3. Kişi Şahıs veya Şirketlerin) Eline Geçemeyeceğinden ve Başkaları Tarafından Kullanılmayacağından Emin’dir. My Cloud’un Amacı’da Budur.(%100 Veri Gizliliği ve Güvenliği)

Verilerinizi Risk'e Atmayın !

My Business Bulut İş ve Yedekleme Sistemi Tamamen RAID5 10K SAS HDD Disk Yapısı İle Depolama ve Çalışma Alanı ve Gerçek Fiziksel HP Marka Sunucularda Siz Değerli Müşterilerine Sunmaktadır.... Toplama Masaüstü Bilgisayarlardan Oluşturup Size Bulut Hizmeti Satmaya Çalışanlardan Uzak Durun.... VERİLERİNİZİ RİSKE ATMAYIN !

Tam Güvenli Erişim
My Business Bulut İle Dosya ve Belgelerinize %99.9 SSL 1024 Bit Şifreli Güvenli Erişim İle Ulaşırsınız Böylece Sizi Online Hiç Kimse Takip Edemez ve Verilerinize Ulaşamaz.
Otomatik Yedekleme
MyCloud Bulut İle Tüm Dosya ve Belgeleriniz Otomatik Olarak Yedeklenir Böylece , Yanlışlıkla Sildiğiniz Dosyalarınızı My Business Destek İle İletişime Geçerek Tekrar Geri Yükleyebilirsiniz.
Belgelerinizi Ön İzleyin
MyCloud Bulut Çalışma İle Text , Video , Word, Excel,Tüm Resim Formatları ve Pdf Belgelerinizi Ön İzleme Yapabilir Son Kontrolden Geçirebilirsiniz.
Belgelerinizi Sürükle Bırak İle Yükleyin
MyCloud Bulut'a Belge Yüklemek Çok Kolay ! Tüm Belgelerinizi Sürükle Bırak İle Bulut'a Gönderebilirsiniz.
Bulut Çalışmanın Rahatlığını Yaşayın
MyCloud Bulut İş ve Yedekleme İle Tüm Dosya ve Döküman'larınız İle Online Çalışabilir , Belgelerinizi Düzenleyebilir , Değiştirebilir ve Kaydedebilirsiniz.
İş Verimliliğinizi Arttırın
Düzenlediğiniz Dosya veya Belgeleri İşletmenizin Diğer Çalışanları İle Paylaşarak İş ve Görev Hızınızı Arttırın Böylece İş Verimliliği Sağlayarak Zamanı Daha Verimli Kullanın.
Yetki ve İzinler Doğrultusunda Erişim ve Paylaşım
İşletmenizdeki Çalışmalarınızın Klasörlerine Yetki ve İzinler Atayın Bu Yetkiler ve İzinler İle İş Ortak Ağı Oluşturarak Çalışma Arkadaşlarınız Arasında Dosya Alışverişi Yapın Ve İşlerinizi Tek Bir Noktadan Yönetin
Detaylı Arama Seçeneği
MyCloud Bulut İle Dosya Ve Belgelerinizi Online Detaylı Olarak Hızlıca Arayabilir ve Sonuçlara Göre Filtreleyebilirsiniz.
RAID5 10K SAS HDD Depolama ve Çalışma Alanı, Gerçek Fiziksel HP Marka Sunucularda

MyCloud Bulut İş ve Yedekleme İle Daima Bir Adım Öndesiniz.

İzin ve Yetkiler İle Erişim Sağlayın

İşletimiz İçinde ya da departmanlar için Ortak Klasörler ve Belgelere oluşturabilir, bu ortak klasörler ile Belgeleri Çalışanların Yetki ve İzinleri Doğrultusunda Kullanmalarını Sağlayabilirsiniz , Böylece İşletmeniz İçerisindeki Veri Gizliliğini Sağlayabilirsiniz.

Güvenli Erişim

MyCloud İle Dosya ve Belgelerinize 128 Bit Şifreleme İle %99.9 Güvenli Erişim Sağlayarak Gönül Rahatlığı İle Çalışın.

Tüm Cihazlardan Erişin

MyCloud Bulut İş ve Yedekleme İle Tüm Android ve IOS Mobil Cihazlarınızdan. Tüm Android ve IOS Tablet Cihazlarınızdan ve Tüm Windows , Linux ve Mac Cihazlarınızdan Güvenle Erişebilir, Ayrıca Web Tarayıcılar İle de Online Çalışabilirsiniz.

Kolay ve Çok Kullanışlı

MyCloud İş ve Yedekleme İle Online Tüm İşlerinizi Pratik ve Kolay Şekilde Gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca My Business Bulut İş ve Yedekleme İle Daima Tüm Belge ve Dökümanlarınızı İşletmenizin Diğer Çalışanları İle Kolayca Paylaşabilir , Takibini Yapabilirsiniz.

Profesyonel Bulut İş ve Yedekleme

MyCloud İle Tüm İşleriniz Kesintisiz...

My Business Bünyesindeki Bilgi Teknolojileri Uzman Personeli En Az MCSE (Microsoft Certified Systems Engineer) Sertifikasına Sahiptir.

MyCloud Bulut Depolama İş ve Yedekleme Ürününü Nasıl Satın Alırım ?

MyCloud 9000MB – 9GB Bulut Depolama Alanı İle Herkes İçin Tamamen Bulut Depolama Ücretsiz'dir Ücretsiz Bulut Depolama Kullanmak İçin Tıklayın : https://mybusinessarea.com/Mycloud-Bulut-Depolama-Veri-Gizliligi  …Daha Yüksek Bulut Depolama Alanına İhtiyacınız Var İse  Yönetim Panelinizden Destek Ekibimize İhtiyacınız Olan Bulut Depolama Alanı Talebinizi İletiniz , Veya Aşağıdaki Standart Paketlerden İhtiyacınız Olanı Seçebilirsiniz MyCloud Depolama Alanı Ödeme İşleminiz Tamamlandığında E-Posta Adresinize Onay Mail'i Gelecek ve Hemen Veri Gizliliğinde , Güvenliğinde Lider MyCloud'a Giriş Yapabilir Kullanmaya Başlayabilirsiniz.

MyCloud Bulut Depolama İş ve Yedekleme Ürünü Kurulumu İçin Ne Yapmalıyım ?

MyCloud'u Kullanmak İçin Herhangi Bir Kuruluma İhtayaç Yoktur, Kendi Oluşturacağınız Kullanıcı Adı ve Şifrenizle Hemen Kullanmaya Başlayabilirsiniz. Diğer Teknik Destek Talepleriniz İçin 7/24 My Business Destek'e Başvurabilirsiniz.

cloud_file_backup
MyCloud Şimdi 9GB Bulut Alanı İçin Tamamen Ücretsiz hemen Kullanmaya Başlayın.
MyCloud Şimdi Herkes İçin Tüm Özellikleri İle Tamamen Ücretsiz ! Hemen Kullanmaya Başlamak İçin Tıklayın
! TÜM VERİLERİNİZ GERÇEK ANLAMDA GÜVENDE ! Ücretsiz Bulut Depolama

Bulut Depolama İş ve Yedekleme Standart Paketler

RAID5 10K SAS HDD Depolama ve Çalışma Alanı ..... Gerçek Fiziksel HP Marka Sunucularda, Bulut Yedekleme

Aşağıdaki MyCloud Bulut Depolama İş ve Yedekleme Standart Paketlerdir, İşletmenizin İhtiyaçları Doğrultusunda Oluşturmak İstediğiniz Özel Bulut İş ve Yedekleme Planları İçin Lütfen Yönetim Paneline Giriş Yapınız ve İşletmenize Özel Bulut İş ve Yedekleme Planlarınızı Oluşturunuz veya Yönetim Paneli Üzerinden Destek Talebi Açarak ,Taleplerinizi Bildirin ve Fiyat Alınız.

MyCloud Bronz Paket

134 / YIL (1 Kullanıcı)
 • Toplam 20 GB Disk Kotası
 • Yetki ve İzinler İle Belgelere Erişim
 • Online Bulut Çalışma Web Erişimi
 • Online Bulut Çalışma Mobil Erişimi
 • Bulut Günlük Otomatik Yedekleme
 • Sürükle Bırak İle Kolay Kullanım
 • Bulut Online Belge Ön İzleme
 • SSL 512 Bit Şifreleme İle Güvenli Erişim
 • RAID5 10K SAS HDD Depolama ve Çalışma Alanı
 • Gerçek Fiziksel HP Marka Sunucularda
 • Android & IOS Full Senkronizasyon
 • Windows & Mac Full Senkronizasyon
 • Kota Dahilinde Sınırsız Belge Gönderme
 • Anlık Antivirüs + Antispam Koruması
 • Ücretsiz Kurulum
 • Ücretsiz Teknik Destek

MyCloud Gümüş Paket

403 / YIL (1 Kullanıcı)
 • Toplam 75 GB Disk Kotası
 • Yetki ve İzinler İle Belgelere Erişim
 • Online Bulut Çalışma Web Erişimi
 • Online Bulut Çalışma Mobil Erişimi
 • Bulut Günlük Otomatik Yedekleme
 • Sürükle Bırak İle Kolay Kullanım
 • Bulut Online Belge Ön İzleme
 • SSL 512 Bit Şifreleme İle Güvenli Erişim
 • VPN 128 Bit Şifreleme İle Güvenli Erişim
 • RAID5 10K SAS HDD Depolama ve Çalışma Alanı
 • Gerçek Fiziksel HP Marka Sunucularda
 • Android & IOS Full Senkronizasyon
 • Windows & Mac Full Senkronizasyon
 • Kota Dahilinde Sınırsız Belge Gönderme
 • Anlık Antivirüs + Antispam Koruması
 • Ücretsiz Kurulum
 • Ücretsiz Teknik Destek

MyCloud Altın Paket

1348 / YIL (1 Kullanıcı)
 • Toplam 1000 GB Disk Kotası
 • Yetki ve İzinler İle Belgelere Erişim
 • Online Bulut Çalışma Web Erişimi
 • Online Bulut Çalışma Mobil Erişimi
 • Online Bulut Çalışma VPN Erişimi
 • Bulut Günlük Otomatik Yedekleme
 • Sürükle Bırak İle Kolay Kullanım
 • Bulut Online Belge Ön İzleme
 • SSL 512 Bit Şifreleme İle Güvenli Erişim
 • RAID5 10K SAS HDD Depolama ve Çalışma Alanı
 • Gerçek Fiziksel HP Marka Sunucularda
 • Android & IOS Full Senkronizasyon
 • Windows & Mac Full Senkronizasyon
 • Kota Dahilinde Sınırsız Belge Gönderme
 • Anlık Antivirüs + Antispam Koruması
 • Ücretsiz Kurulum
 • Ücretsiz Teknik Destek

Kurumsal Bilgi Teknolojileri , Sistem Altyapı Çözüm Ortağınız...

My Business İle Mail Sisteminiz Daima Kesintisiz ve Güvende... Diğer IT Hizmetlerimiz ,Çözümlerimiz ve Kurumsal Ürünlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın...

Hızlı Müdahale ve Çözüm
My Business Bakım ve Teknik Destek Anlaşması İle Sisteminize Aynı Gün İçinde Müdahale Edilir.
7/24 Teknik Destek
My Business Müşterisi İseniz , Anlık Mesaj Sistemi ile 7/24 ve Telefon İle Hızlı Destek.
Garanti Altında
My Business Müşterileri Yıllık Teknik Destek ve Bakım Anlaşması İle Sistemlerinin Sürekli ve Doğru Çalışmasını Garanti Altına Alır.
Uzman Teknik Kadro
My Business Takımı En az MCSE (Microsoft Certified Systems Engineer )ve CCNP (Cisco Certified Network Professional) Sertifikalarına Sahiptir.
Net ve Kalıcı Çözüm
My Business Müşterilerine Sistem ve Ağ Altyapıları İçin Daima Kalıcı ve Net Çözümler Üretir.
Kaliteli Hizmet
My Business Müşterilerinİ Paydaşları Olarak Benimser ve Kaliteli Hizmet Sunar.
Nasıl başlayacağım ?

My Business Kurumsal Hizmetlerine Ve Ürünlerine

Sahip Olmak İçin Şimdi Başlayın

01

My Business hesabınıza Erişin

My Business Hesabınıza Bağlı Yönetim Panelinize Giriş Yapın , Eğer Bir Hesabınız Yoksa Yeni Bir Hesap Oluşturun. (Önemli : Yeni Bir Hesap Oluşturma İşleminde Kayıt Sırasında Yazdığınız E-Posta Adresinize Bir Onay E-Postası Gönderilir)

02

Destek Talebi Oluşturun

Teknik Servis Hizmetlerimiz için veya Yıllık Teknik Destek ve Bakım Sözleşmesi Yapmak İçin Destek Talebi Kaydı Oluşturun. Müşteri temsilciniz Size En Hızlı Şekilde Geri Dönüş Sağlayacak, ve Talebiniz Hemen İşleme Alınarak Talebiniz Doğrultusunda Tarafınıza Uzman Teknik Destek Personeli Atanacak.

03

Kurumsal Ürün Satın Almak İçin

Hesabınıza Giriş Yapın ve Satın Almak İstediğiniz Kurumsal Ürünü Seçin, Kredi Kartınız İle Ödeme İşleminizi Tamamlayın . Siparişiniz İle İlgili Müşteri Temsilciniz Size Dönüş Yapacak ve Ürünlerinizin Entegrasyonu veya Lisans İşlemleriniz Hızlıca Tamamlanacak.

Global Ağımızdaki Müşterilerimizin Yorumları

Bilgi Teknolojileri Çözüm Ortağınız...

Şimdi Aramıza Katılmak

İstermisiniz ?

Aşağıdaki Oranlar My Business İle Yıllık Teknik Destek ve Bakım Anlaşması Yapan veya Kurumsal Ürün'leri Satın Alan Müşterilerimiz İçin Geçerlidir.

Aynı Gün İçinde Teknik Servis
90%
Aynı Gün İçinde Online Destek
100%
Aynı Gün içinde Çözüm Sunma
92%

Kullanıcı Girişi

Hesabınıza Giriş Yapmak İçin Lütfen Aşağıdaki Link'e Tıklayın / Henüz Bir Hesabınız Yok'mu ? Yeni Bir Hesap oluşturmak İçin Aşağıdaki Link'e Tıklayın.

5200

+

Tamamlanan Proje