fbpx

Network (Ağ) Çözümleri - Tüm Network Soruları ve Çözümleri Bulacağınız Adrestesiniz.

My Business Kurumsal Network Çözümleri İle Siz Değerli Müşterilerimize Network Ağ Altyapınızın Firmanızın Hedefleri ve İhtiyaçları Doğrultusunda Konfigüre Ederek Network Bağlantılarınızın Tam Performans'ta ve Doğru Veri Akışı İle Gerçekleşmesini Sağlamaktadır, Ayrıca Kurumsal Network Firewall Çözümleri İle Network Ağ Altyapınızın Güvenlik Kriterlerine Tam Uygun Olarak Çalışmasını Sağlamaktadır.

Teknik Destek ve Servis

Kaliteli , Net ve Çözüm Odaklı Hizmet

Doğru Uygulama ve Yapılandırma

İşletmenizin Faaliyet ve İş Akışına Özel Yapılandırma.

Lisanslama

İş Ortağı Olduğumuz Markalar İle Uygun Maliyet Politikası İle Lisanslama.

7/24 Teknik Destek

My Business Müşterisi İseniz , Anlık Mesaj Sistemi ile 7/24 ve Telefon İle Hızlı Destek.

Genel Network Ağ Hizmetlerimiz

Kurumsal Network Çözümleri. (Diğer Ağ Çözümlerimiz , Detaylı Bilgi ve Danışma İçin Bize Ulaşın…)

My Business Kurumsal Network Çözümleri Hizmeti,İle Network Ağ Altyapınızın Firmanızın Merkez – Şube veya Mağazalarınız Arasındaki Ağ İletişimini, Profesyonel Olarak Tasarlar Ve Kurar, Ayrıca Kurumsal Network Altyapı Hizmetleri İle Network Sisteminizin, Tüm Altyapı Problemleri İçin Faaliyet Alanlarınız Doğrultusunda Planlı, Net ve Uzun Vadeli Çözümler Üretir.

My Business Kurumsal Network Kurulum Çözümleri Hizmeti İle İşletmenizin Yeni Network Ağ Kurulumunu veya Güncel Network Altyapısını İş Akışınıza, Kullandığınız Uygulamalara veya Programlara Özel Olarak Planlar, Tasarlar ve Kurar, Böylece İş Akışınız ve Çalışma Prensipleriniz Değişmeden Güvenli , Stabil Çalışan ve Uzun Yıllar Boyunca Sorun Oluşturmayacak Bir Ağ Altyapısına Sahip Olmakla Birlikte, Genel Network Yapınızın Ağ Bağlantılarındaki Kopma veya Dengesiz İletişim'de Ortadan Kalkmaktadır.

My Business Kurumsal Cisco, Fortinet, Hp, Dell, Ibm, Huawei ve Diğer Tüm Markalar İle Network Altyapı Çözümleri İle İşletmenizin Network (Ağ) Altyapısını Yeniden Tasarlar, Kurar ve Yapılandırır Ayrıca Mevcut Network Altyapınızdaki Problemlere Net ve Uzun Vadede Yapısal Network, Mantıksal Network ve Güvenli Network Çözümlerini Profesyonel Olarak Sunmaktadır.

My Business Kurumsal Network Güvenlik Firewall Çözümleri Hizmeti İle İşletmenizin Network Ağ Altyapısındaki Güvenlik Açıklarını Tespit Eder ve Network Sisteminize Özel Güvenlik Yazılım ve Cihazları İle Sisteminizdeki Muhtemel Güvenlik Açıklarını Ortadan Kaldırır Ayrıca Tüm Sisteminizin Güvenlik Durumunu Anlık Takip Etmenizi Sağlamaktadır.

My Business Kurumsal Network Teknik Destek Hizmeti İle İşletmenizdeki Mevcut Network Ağ Yapılandırmasının Analizini Gerçekleştirerek Sisteminizdeki Network Ağ Bağlantılarınızın Veri Hızı, Bağlantı Hızı ve Network Uygulama Kriterlerinin Durumunu Çıkarmaktadır ve Firmanızın Network Altyapısındaki Sorunlara Karşı Network Ağ Teknik Destek ve Servis Hizmeti Sunarak, Network Problem veya Sorunlarınıza Net ve Uzun Vade'de Çözümler Üretmektedir.

My Business Kurumsal Network Altyapı Kurulumu Hizmeti İle İşletmenizin Network Network Altyapısını Yeniden Tasarlar, Kurar ve Yapılandırır Ayrıca Mevcut Network Altyapınızdaki Problemlere İnternet , Ağ Etkileşim Cihazları İle Net ve Uzun Vadede profesyonel Çözümler Sunmakla Beraber Mevcut Ağ (Network) Yapınızı'da Tam Olarak Güçlendirir.

My Business Kurumsal Bulut Çözümleri İle İşletmenizin, Network Ağ Erişimindeki Bulut Sistemlerine Olan İhtiyaç Talep ve Bulut Altyapı Çözümlerimizi Siz Değerli Müşterilerimize Sunmaktadır, Gerçek Fiziksel Sunucularda VPN +SSL 128 Bit Şifreleme İle Güvenle Dünyanın Her Yerinden Sanki İşyerinizde Gibi 7/24 Çalışın.

Kurumsal Network Altyapı Teknik Destek ve Servis Hizmetleri İle Tüm Network Ağ Altyapınızı My Business Garantisi Altına Almaktadır. Gerek Mevcut Ağ , Network Altyapınızdaki Sorunların Giderilmesi Gerekse Yeni Cyber Securty , Firewall Ağ ve Altyapı Kurulumlarımız Garanti Altındadır.

My Business Network Çözümleri İle Sisteminizin Genel Network Sorunları , Ağ Problemlerine ve İnternet ( Adsl - Vdsl Fiber - Gshdsl ) Bağlantı ve Kompa Sorunlarına Karşı,'da Net ve Uzun Vadede Çözümler Sunar.

My Business Sistem Network Çözümleri Hizmeti İle Sisteminizdeki Network Tapoloji'sinin Planını Çıkartır Böylece İhtiyacınız Olan Network Ağ Bağlantı Hiyerarşisini Mevcut Network Ağı'nız veya Yeni Kurulacak Network Ağı 'nın Uzun Vadede İşletmenizin Network Altyapısını Problemsiz Olarak Çalışmasını Sağlamakla Birlikte Tüm Sisteminizi Güven Altındadır. Ayrıca My Business Network Teknik Destek ve Bakım Anlaşmaları İle Uzun Yıllar Sisteminizin Stabil ve Problemsiz Çalışmasını Sağlar.

Kurumsal Network Altyapı Sunucu Kurulum Hizmeti İle Network Altyapınıza Bağlı Sunucularınızın Network Ağ Konfigürasyonunu Gerçekleştirmektedir Ayrıca My Business Sunucu Network Ağ Kurulum Teknik Destek Hizmetleri İle Sisteminizi Güven Altına Almaktadır.

Kurumsal Network Teknik Destek ve Servis Hizmetleri İl Network Ağ Altyapınızı ve Network Konfigürasyonunuzu Profesyonel Olarak Konfigüre Eder ve 1 Yıl My Business Garantisi Altına Almaktadır. 1 Yıl Boyunca Tüm Yapılandırma ve Konfigürasyon'dan My Business Sorumludur.

My Business Kurumsal Ağ Çözümleri Hizmeti İle Sisteminizdeki (Ağ) Network Kaynaklı Sorunlarınızı Hızlı ve Profesyonel Müdahalelerle Ağ Sorunlarınızı Çözer ve Teknik Destek ve Bakım Anlaşmaları İle Uzun Yıllar Sisteminizin Stabil ve Problemsiz Çalışmasını Sağlar.

My Business Kurumsal Ağ ve Tüm Sisteminiz İçin Komple Çözümler Sunmakta Olup , Teknik Servis ve Bakım Anlaşması İle Müşterilerimizin Uzun Yıllar Sistemlerinin Sorunsuz ve Stabil Çalışmasını Sağlamaktadır. Sizde Tüm Network , Sunucu , İnternet ve Diğer Tüm Altyapınızın Doğru Çalışmasını , Verilerinizin ve Tüm Cihazlarınızın Güven Altında Olması İçin Şimdi , Kurumsal Teknik Servis ve Bakım Sözleşmemiz İle Uzun Yıllar Sürecek Bir Anlaşma Yapalım.

Kurumsal Bilgi Teknolojileri , Sistem Altyapı Çözüm Ortağınız...

My Business İle Sisteminiz Daima Kesintisiz ve Güvende... Diğer IT Danışmanlık Hizmetlerimiz ve Çözümlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın...

Hızlı Müdahale ve Çözüm
My Business Bakım ve Teknik Destek Anlaşması İle Sisteminize Aynı Gün İçinde Müdahale Edilir.
7/24 Teknik Destek
My Business Müşterisi İseniz , Anlık Mesaj Sistemi ile 7/24 ve Telefon İle Hızlı Destek.
Garanti Altında
My Business Müşterileri IT Danışmanlık Sözleşmesi ve İle Sistemlerinin Sürekli ve Doğru Çalışmasını Garanti Altına Alır.
Uzman Teknik Kadro
My Business Takımı En az MCSE (Microsoft Certified Systems Engineer )ve CCNP (Cisco Certified Network Professional) Sertifikalarına Sahiptir.
Net ve Kalıcı Çözüm
My Business Müşterilerine Sistem ve Ağ Altyapıları İçin Daima Kalıcı ve Net Çözümler Üretir.
Kaliteli Hizmet
My Business Müşterilerinİ Paydaşları Olarak Benimser ve Kaliteli Hizmet Sunar.

16700

+

Network & VPN Destek Hizmetimiz

22500

+

Router ve Lisanslama Hizmetimiz

35000

+

Network Ağ Online Destek

13400

+

Network Ağ Yeni Servis & Destek Talebi

Nasıl başlayacağım ?

My Business Kurumsal Hizmetlerine Ve Ürünlerine

Sahip Olmak İçin Şimdi Başlayın

01

My Business hesabınıza Erişin

My Business Hesabınıza Bağlı Yönetim Panelinize Giriş Yapın , Eğer Bir Hesabınız Yoksa Yeni Bir Hesap Oluşturun. (Önemli : Yeni Bir Hesap Oluşturma İşleminde Kayıt Sırasında Yazdığınız E-Posta Adresinize Bir Onay E-Postası Gönderilir)

02

Destek Talebi Oluşturun

Teknik Servis Hizmetlerimiz için veya Yıllık Teknik Destek ve Bakım Sözleşmesi Yapmak İçin Destek Talebi Kaydı Oluşturun. Müşteri temsilciniz Size En Hızlı Şekilde Geri Dönüş Sağlayacak, ve Talebiniz Hemen İşleme Alınarak Talebiniz Doğrultusunda Tarafınıza Uzman Teknik Destek Personeli Atanacak.

03

Kurumsal Ürün Satın Almak İçin

Hesabınıza Giriş Yapın ve Satın Almak İstediğiniz Kurumsal Ürünü Seçin, Kredi Kartınız İle Ödeme İşleminizi Tamamlayın . Siparişiniz İle İlgili Müşteri Temsilciniz Size Dönüş Yapacak ve Ürünlerinizin Entegrasyonu veya Lisans İşlemleriniz Hızlıca Tamamlanacak.

Bilgi Teknolojileri Çözüm Ortağınız...

Şimdi Aramıza Katılmak

İstermisiniz ?

Aşağıdaki Oranlar My Business İle Yıllık IT Teknik Destek , Bilişim IT Danışmanlık Sözleşmesi Yapan Müşterilerimiz İçin Geçerlidir.

Aynı Gün İçinde Teknik Servis
90%
Aynı Gün İçinde Online Destek
100%
Aynı Gün içinde Çözüm Sunma
92%

Kullanıcı Girişi

Hesabınıza Giriş Yapmak İçin Lütfen Aşağıdaki Link'e Tıklayın / Henüz Bir Hesabınız Yok'mu ? Yeni Bir Hesap oluşturmak İçin Aşağıdaki Link'e Tıklayın.

5200

+

Tamamlanan Proje

My Business