fbpx

Teknik Destek ve Servis

Kaliteli , Net ve Çözüm Odaklı Hizmet

Doğru Uygulama ve Yapılandırma

İşletmenizin Faaliyet ve İş Akışına Özel Yapılandırma.

Lisanslama

İş Ortağı Olduğumuz Markalar İle Uygun Maliyet Politikası İle Lisanslama.

7/24 Teknik Destek

My Business Müşterisi İseniz , Anlık Mesaj Sistemi ile 7/24 ve Telefon İle Hızlı Destek.

Genel IT Danışmanlık Hizmetlerimiz ve Teknoloji Danışmanlığı

Kurumsal Bilgi Teknolojileri , IT Sistem Altyapı Çözüm Ortağınız.. IT Danışmanlık Firmaları Arasında Lider Gerçek Çözüm Ortağınız.

Sunucu Çözümleri

My Business Kurumsal Sunucu Kurulum , Yapılandırma ve Sorun Giderme Hizmetleri İle Mevcut Sunucunuzu veya My Business'ın Size Sunacağı Sunucu veya Sunucular İle Firmanızın Faaliyetlerine ve İş Akışınıza Özel Konfigürasyonu Sunucu Sisteminizin Kesintisiz ve Doğru Çalışmasını Sağlamaktadır.

Sistem Güvenlik Çözümleri

My Business Network Ağ Güvenlik Firewall Teknik Servis ve Danışmanlık Hizmetleri İle Sisteminizdeki Tüm Network, Ağ Yapınızın Güvenlik Sorunlarını Hızlı ve Profesyonel Müdahalelerle Çözmektedir, Ağ,Network Firewall Cihazlarınızın Cyber Securty Konfigirasyonunun Kontrolünü veya Yok İse İşletmenizin Yapısına Uygun Network Ağ Firewall Cihazlarınızı Temin Etmekteyiz Ayrıca My Business Network Ağ Firewall Güvenlik Bakım Anlaşması İle Sisteminizi Güven Altına Almaktadır.

VPN (Virtual Private Network) Çözümleri

İşletmenizin Bünyesinde var Olan ve İş Akışınızın İçerisindeki (yazılımlara ,ortak paylaşılan dosyalara, ve Veritaban) Tüm Uygulamalara Şirketinizin Dışından veya Şubelerinizden 128 Bit Veri Şifreleme ile Erişim İmkanı Sağlanarak Merkez Ofis Dışındaki Tüm Kullanıcılar’da Merkez'e Bağlı Olarak Çalışırlar , Ayrıca My Business Kurumsal Bulut VPN Hizmetleri İle de VPN Yatırım Maliyetlerinizi Arttırmadan Güvenli Erişim Sistemine Geçiş Yapabilirsiniz.

Network (Ağ) Çözümleri

My Business Kurumsal Network Çözümleri İle Siz Değerli Müşterilerimize Network Ağ Altyapınızın Firmanızın Hedefleri ve İhtiyaçları Doğrultusunda Konfigüre Ederek Network (Ağ) Bağlantılarınızın Tam Performans'ta ve Doğru Veri Akışı İle Gerçekleşmesini Sağlamaktadır,

E-Posta Çözümleri

My Business Kurumsal E-Posta hizmetleri siz değerli Müşterilerimize Tek Kurumsal E-Posta Hizmeti Olan Microsoft Exchange Bulut E-Posta Hizmeti Vermektedir, Exchange ile E-Postalarınızı Tüm cihazlarınızda Anlık Olarak Senkronize Edilerek Gelen-Giden ve Tüm Posta Kutularınız İle Takvim , Randevu ve Notlarınız Her An Tüm Kullandığınız Cihazlarla Sizinle Birlikte Gelir,. Office 365'den Daha Fazla Özelliklere Daha uygun Fiyatlarla Sahip Olmak ve Hızlı Geçiş İçin Bize Ulaşın.

Fiber-Gshdsl-Adsl İnternet Çözümleri

My Business Fiber internet - Gshdsl İnternet ve Adsl İnternet Ağınızın Planlaması ,Doğrultusunda En Uygun Yapılandırma Hizmeti Vermektedir. İnternet Ağ İletişimi İle Sadece Local Ağınızı Değil Şube Mağazalarınız veya Office Dışında Çalışma Durumu Olan Kullanıcılarınız Arasındaki İletişimi de Gerçekleştiriyor Tüm Sisteminizi Merkezi Olarak Yönetmenizi Sağlıyoruz, Ayrıca Mevcut İnternet Bağlantı ,Kesinti Sorunlarınıza Uzun Vadeli Net Çözümler Sunuyoruz.

İşletmenizin Bilgi Teknolojileri Departmanı Üyesiyiz

Kurumsal Bilgi Teknolojileri Teknik Destek ve Servis Hizmetlerimiz 17 Yıl'ı Aşkın Tecrübe ve Profesyonel Bakış Açımız İle İşletmenizin Tüm Sistemini Kapsayan Uzun Vadeli Net ve Kesin Çözümlerimizle Sizde Tanışın...IT Danışmanlık Sözleşmesi İle İşletmenizin Bilgi Teknolojileri Departmanı Bir Üyesi Olarak Her An ve Daima Sizlerle Beraberiz...Sisteminizdeki Hata , Sorun ve Kesintilere Veda Edin. İş Akışınızın ve Sektörel Verimliliğinizi Gerçek Anlamda Arttırmak İçin Bize Ulaşın.

3G - 4.5G -5G İnternet ve Ağ Çözümleri

My Business İşletmenizin İnternet ve Ağ Altyapısının Kesintisiz Sürekliliğini 3G - 4.5G ve 5G GSM Teknolojisi İle Bütünleştiriyor Ayrıca Mevcut İnternet Hattınızı Yedekleme Teknolojisi İle Yapılandırarak internet ve Network Hattınızın Kesintiye Uğramamasını Sağlamaktadır, Ayrıca Mevcut İnternet Sağlayıcılarının İnternet Hattı Veremediği Bölgeler İçin Çözümler Sunmaktayız.

Bulut iş ve Yedekleme Çözümleri

My Business İşletmenizdeki Dosya, Klasör ve Uygulamalarınızın Dünyanın Her Yerinden Belirleyeceğiniz Yetki Ve İzinler Dahilinde Hızlı ve Tam Güvenli Olarak Erişiminizi Sağlamaktadır. VPN + SSL Sertifika Güvenliği İle Gerçek Fiziksel Sunucularımızda Sadece Size Özel Disk Alanı İle Daima 7/24 Hızlı ve Güvenle Bulut İle Tüm İşlerinizi Devam Ettirebilir, Uygulama ve Dosyalarınıza Erişebilir ve Tüm Verilerinizi Otomatik Yedekleyebilirsiniz.

My Business Kurumsal Bilgi Teknolojileri , IT Danışmanlığı, Teknoloji Danışmanlığı, Kurumsal Bilişim Firmaları Arasındaki En Doğru Bilişim Danışmanlık Firması ve Sistem Altyapı Çözüm Ortağınızdır...

My Business İle Sisteminiz Daima Kesintisiz ve Güvende... Diğer IT Danışmanlık Hizmetlerimiz ve Çözümlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın...

Hızlı Müdahale ve Çözüm
My Business Bakım ve Teknik Destek Anlaşması İle Sisteminize Aynı Gün İçinde Müdahale Edilir.
7/24 Teknik Destek
My Business Müşterisi İseniz , Anlık Mesaj Sistemi ile 7/24 ve Telefon İle Hızlı Destek.
Garanti Altında
My Business Müşterileri Yıllık Teknik Destek ve Bakım Anlaşması İle Sistemlerinin Sürekli ve Doğru Çalışmasını Garanti Altına Alır.
Uzman Teknik Kadro
My Business Takımı En az MCSE (Microsoft Certified Systems Engineer )ve CCNP (Cisco Certified Network Professional) Sertifikalarına Sahiptir.
Net ve Kalıcı Çözüm
My Business Müşterilerine Sistem ve Ağ Altyapıları İçin Daima Kalıcı ve Net Çözümler Üretir.
Kaliteli Hizmet
My Business Müşterilerinİ Paydaşları Olarak Benimser ve Kaliteli Hizmet Sunar.

8200

+

IT Danışmanlık Hizmetleri

10100

+

Yeni IT Sözleşmesi Yapan Müşterimiz

25200

+

Online Destek

8000

+

IT Danışmanlık Sözleşmesini Yenileyen Müşterimiz

Nasıl başlayacağım ?

My Business Kurumsal IT Hizmetlerine Ve Ürünlerine

Sahip Olmak İçin Şimdi Başlayın

01

My Business hesabınıza Erişin

My Business Hesabınıza Bağlı Yönetim Panelinize Giriş Yapın , Eğer Bir Hesabınız Yoksa Yeni Bir Hesap Oluşturun. (Önemli : Yeni Bir Hesap Oluşturma İşleminde Kayıt Sırasında Yazdığınız E-Posta Adresinize Bir Onay E-Postası Gönderilir)

02

Destek Talebi Oluşturun

Teknik Servis Hizmetlerimiz için veya Yıllık Teknik Destek ve Bakım Sözleşmesi Yapmak İçin Destek Talebi Kaydı Oluşturun. Müşteri temsilciniz Size En Hızlı Şekilde Geri Dönüş Sağlayacak, ve Talebiniz Hemen İşleme Alınmaktadır.

03

Kurumsal Ürün Satın Almak İçin

Hesabınıza Giriş Yapın ve Satın Almak İstediğiniz Kurumsal Ürünü Seçin, Kredi Kartınız İle Ödeme İşleminizi Tamamlayın . Siparişiniz İle İlgili Müşteri Temsilciniz Size Dönüş Yapacak ve Ürünlerinizin Entegrasyonu veya Lisans İşlemleriniz Hızlıca Tamamlanacak.

Müşterilerimizin Yorumları

rıfat zengin
rıfat zengin
2022-05-21
Helmann Construction
Helmann Construction
2022-05-20
Oğuzhan Karabulut
Oğuzhan Karabulut
2022-03-24
Şirket olarak kullanmaya başladık. Geri bildirimleri çok hızlı şekilde sağlıyorlar ve teknik destek aşamasında çok iyiler.
Mello Berro
Mello Berro
2022-02-08
İlgili ve iyi bir firma. sorunlarımızı çözdüler. Salih bey ve ekibine teşekkürler.
Asteknik Ltd
Asteknik Ltd
2022-02-07
Sunucu Teknik Servisi Lisans ve Exchange Mail Hizmeti Aldık, Çok Hızlı İşlemlerimiz Yapıldı ve Sorunsuz Servis Verildi. Çok tecrübeli Bir Ekip ve işlerini Profesyonelce Yapıyorlar Hiçbirşeyi Atlamadan Detaylarla. Kesinlikle Tavsiye Ederim.
Bilgi Teknolojileri Çözüm Ortağınız...

Şimdi Aramıza Katılmak

İstermisiniz ?

Aşağıdaki Oranlar My Business İle Yıllık IT Teknik Destek , Bilişim IT Danışmanlık Sözleşmesi Yapan Müşterilerimiz İçin Geçerlidir.

Aynı Gün İçinde Teknik Servis
90%
Aynı Gün İçinde Online Destek
100%
Aynı Gün içinde Çözüm Sunma
92%

Kullanıcı Girişi

Hesabınıza Giriş Yapmak İçin Lütfen Aşağıdaki Link'e Tıklayın / Henüz Bir Hesabınız Yok'mu ? Yeni Bir Hesap oluşturmak İçin Aşağıdaki Link'e Tıklayın.

5200

+

Tamamlanan Proje

My Business