fbpx

İnternet Çözümleri

My Business İnternet Bağlantı ve Güvenlik Çözümleri İle İşletmenizin günlük ve gelecekteki olası internet bağlantı , kopma ve güvenlik sorunlarının saptanması ve çözüme yönelik çeşitli önerilerin ortaya konulmasıyla bilgi sistemlerinin şirketlere sağladığı verimliliğin sürekliliği sağlar.

Teknik Destek ve Servis

Kaliteli , Net ve Çözüm Odaklı Hizmet

Doğru Uygulama ve Yapılandırma

İşletmenizin Faaliyet ve İş Akışına Özel Yapılandırma.

Lisanslama

İş Ortağı Olduğumuz Markalar İle Uygun Maliyet Politikası İle Lisanslama.

7/24 Teknik Destek

My Business Müşterisi İseniz , Anlık Mesaj Sistemi ile 7/24 ve Telefon İle Hızlı Destek.

En Sık Karşılaşılan Kurumsal İnternet Bağlantı Sorunlarına Kesin Çözümler : Artık Aşağıdaki Sorunlarla ve Sorularla Karşılaşmayacaksınız

Diğer İnternet VPN Network ve Tüm Bağlantı Sorunlarınıza Kesin ve Net Çözümler İçin Bize Ulaşın. My Business Kurumsal Bilgi Teknolojileri , Sistem Altyapı Çözüm Ortağınız...

İnternet Hizmeti ve Bağlantı Sorun Giderme Hizmetimiz.

Kurumsal Bilgi Teknolojileri , Sistem Altyapı Çözüm Ortağınız...

Adsl Bağlantı Çözümleri :

My Business İşletmenizde Yaşadığınız Adsl İnternet Bağlantı Yapılamama Sorunlarına Karşı Net ve Uzun Vadeli Çözümler Sunmaktadır.

Adsl Kopma Çözümleri :

My Business İşletmenizde Yaşadığınız Adsl İnternet Bağlantısının Sürekli Kopmasına Karşı Net ve Uzun Vadeli Çözümler Sunmaktadır.

Adsl İnternet Hızı Çözümleri :

My Business İşletmenizde Yaşadığınız Adsl İnternet Bağlantısındaki Hız Dalgalanmalarına Karşı Net ve Uzun Vadeli Çözümler Sunmaktadır.

Fiber Bağlantı Çözümleri :

My Business İşletmenizde Yaşadığınız Fiber İnternet Bağlantı Yapılamama Sorunlarına Karşı Net ve Uzun Vadeli Çözümler Sunmaktadır.

Fiber Kopma Çözümleri :

My Business İşletmenizde Yaşadığınız Fiber İnternet Bağlantısının Sürekli Kopmasına Karşı Net ve Uzun Vadeli Çözümler Sunmaktadır.

Fiber İnternet Hızı Çözümleri :

My Business İşletmenizde Yaşadığınız Adsl İnternet Bağlantısındaki Hız Dalgalanmalarına Karşı Net ve Uzun Vadeli Çözümler Sunmaktadır.

Gshdsl Bağlantı Çözümleri :

My Business İşletmenizde Yaşadığınız Gshdsl İnternet Bağlantı Yapılamama Sorunlarına Karşı Net ve Uzun Vadeli Çözümler Sunmaktadır.

Gshdsl Kopma Çözümleri :

My Business İşletmenizde Yaşadığınız Gshdsl İnternet Bağlantısının Sürekli Kopmasına Karşı Net ve Uzun Vadeli Çözümler Sunmaktadır.

Gshdsl İnternet Hızı Çözümleri

My Business İşletmenizde Yaşadığınız Gshdsl İnternet Bağlantısındaki Hız Dalgalanmalarına Karşı Net ve Uzun Vadeli Çözümler Sunmaktadır.

Kurumsal Bilgi Teknolojileri , Sistem Altyapı Çözüm Ortağınız...

My Business İle Sisteminiz Daima Kesintisiz ve Güvende... Diğer IT Danışmanlık Hizmetlerimiz ve Çözümlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın...

Hızlı Müdahale ve Çözüm
My Business Bakım ve Teknik Destek Anlaşması İle Sisteminize Aynı Gün İçinde Müdahale Edilir.
7/24 Teknik Destek
My Business Müşterisi İseniz , Anlık Mesaj Sistemi ile 7/24 ve Telefon İle Hızlı Destek.
Garanti Altında
My Business Müşterileri Yıllık Teknik Destek ve Bakım Anlaşması İle Sistemlerinin Sürekli ve Doğru Çalışmasını Garanti Altına Alır.
Uzman Teknik Kadro
My Business Takımı En az MCSE (Microsoft Certified Systems Engineer )ve CCNP (Cisco Certified Network Professional) Sertifikalarına Sahiptir.
Net ve Kalıcı Çözüm
My Business Müşterilerine Sistem ve Ağ Altyapıları İçin Daima Kalıcı ve Net Çözümler Üretir.
Kaliteli Hizmet
My Business Müşterilerinİ Paydaşları Olarak Benimser ve Kaliteli Hizmet Sunar.

470

+

Çözülen İnternet Bağlantı Sorunu

170

+

Gshdsl İnternet Aboneliği

2440

+

İnternet Sorun Online Destek

240

+

Yeni Teknik Servis Anlaşması

Nasıl başlayacağım ?

My Business Kurumsal Hizmetlerine Ve Ürünlerine

Sahip Olmak İçin Şimdi Başlayın

01

My Business hesabınıza Erişin

My Business Hesabınıza Bağlı Yönetim Panelinize Giriş Yapın , Eğer Bir Hesabınız Yoksa Yeni Bir Hesap Oluşturun. (Önemli : Yeni Bir Hesap Oluşturma İşleminde Kayıt Sırasında Yazdığınız E-Posta Adresinize Bir Onay E-Postası Gönderilir)

02

Destek Talebi Oluşturun

Teknik Servis Hizmetlerimiz için veya Yıllık Teknik Destek ve Bakım Sözleşmesi Yapmak İçin Destek Talebi Kaydı Oluşturun. Müşteri temsilciniz Size En Hızlı Şekilde Geri Dönüş Sağlayacak, ve Talebiniz Hemen İşleme Alınarak Talebiniz Doğrultusunda Tarafınıza Uzman Teknik Destek Personeli Atanacak.

03

Kurumsal Ürün Satın Almak İçin

Hesabınıza Giriş Yapın ve Satın Almak İstediğiniz Kurumsal Ürünü Seçin, Kredi Kartınız İle Ödeme İşleminizi Tamamlayın . Siparişiniz İle İlgili Müşteri Temsilciniz Size Dönüş Yapacak ve Ürünlerinizin Entegrasyonu veya Lisans İşlemleriniz Hızlıca Tamamlanacak.

Bilgi Teknolojileri Çözüm Ortağınız...

Şimdi Aramıza Katılmak

İstermisiniz ?

Aşağıdaki Oranlar My Business İle Yıllık IT Teknik Destek , Bilişim IT Danışmanlık Sözleşmesi Yapan Müşterilerimiz İçin Geçerlidir.

Aynı Gün İçinde Teknik Servis
90%
Aynı Gün İçinde Online Destek
100%
Aynı Gün içinde Çözüm Sunma
92%

Kullanıcı Girişi

Hesabınıza Giriş Yapmak İçin Lütfen Aşağıdaki Link'e Tıklayın / Henüz Bir Hesabınız Yok'mu ? Yeni Bir Hesap oluşturmak İçin Aşağıdaki Link'e Tıklayın.

5200

+

Tamamlanan Proje

My Business