fbpx
 • Home
 • Teslimat ve İade

Teslimat ve İade

İade Politikası

Tanımlar ve  anahtar  terimler

Bu İade ve İade Politikasında herhangi bir şeye atıfta bulunulan her seferinde, bu İade ve İade Politikasındaki şeylerin mümkün olduğunca açık bir şekilde açıklanmasına yardımcı olmak için, kesinlikle şu şekilde tanımlanır:

 • Çerez: bir web sitesi tarafından oluşturulan ve web tarayıcınız tarafından kaydedilen az miktarda veri. Tarayıcınızı tanımlamak, analiz sağlamak, dil tercihiniz veya giriş bilgileriniz gibi hakkınızdaki bilgileri hatırlamak için kullanılır.
 • Şirket: Bu politikada “Şirket", “biz", “biz" veya “bizim" den bahsedildiğinde, bu İade ve İade Politikası kapsamındaki bilgilerinizden sorumlu olan Satın Alma İşlemlerim anlamına gelir.
 • Müşteri: Tüketicileriniz veya hizmet kullanıcılarınızla ilişkileri yönetmek için Satın Alma Hizmetim'i kullanmak için kaydolan şirket, kuruluş veya kişiyi ifade eder.
 • Cihaz: Telefon, tablet, bilgisayar veya My Business  i ziyaret etmek için kullanılabilecek başka bir cihaz gibi internete bağlı herhangi bir cihaz

Satın alma ve hizmetleri kullanın.

 • Hizmet: Satın Almam tarafından sağlanan hizmeti, göreli terimlerle (varsa) ve bu platformda açıklandığı şekilde ifade eder.
 • Web sitesi: Benim Satın Almam."' s" sitesine, bu URL üzerinden erişilebilen: https://mybusinessarea.com/ ● Siz: Hizmetleri kullanmak için Satın Alma Durumum'a kayıtlı bir kişi veya kuruluş.

İade ve Politikası

My Business'da alışveriş için teşekkürler. Yaptığımız şeyleri satın almayı sevmenizi takdir ediyoruz. Ayrıca ürün ve hizmetlerimizi keşfederken, değerlendirirken ve satın alırken ödüllendirici bir deneyim yaşadığınızı sağlamak istiyoruz.

Her alışveriş deneyiminde olduğu gibi, Satın Alma My Business'deki işlemler için de geçerli olan hüküm ve koşullar vardır. Avukatlarımızın izin vereceği kadar kısa olacağız. Hatırlanması gereken en önemli şey, Satın Alma İşlemim'de bir sipariş vererek veya satın alarak, Politika ile birlikte aşağıda belirtilen koşulları kabul ettiğinizdir.

My Business'dan, Sattığı Satın aldığınız ürün/hizmetler , hizmetler : (Teknik Servis  ve Destek)Tamamlandığından dolayı , ürünler ise hemen online olarak aktif olduğundan dolayı geri iade yapmaz . bir sorun varsa veya ürün veya hizmetten memnun değilseniz, satın aldığınız ürünler'in aynı ücret değerinde başka bir ürünle değişimi yapılır. 

Bir ürünü iade etmek istiyorsanız, tek yol bir sonraki yönergeleri izlemeniz olacaktır:

 • Ürün digital olduğundan hemen aktif olmaktadır.

Iadesi

Müşterilerimize en iyi ürünlerle hizmet vermek için kendi başımızayız. Seçtiğiniz her ürün iyice incelenmiş, kusurlar açısından kontrol edilmiş ve azami özenle paketlenmiştir. Bunu ürün ve hizmetlerimizi sevmenizi sağlamak için yapıyoruz.

Ne yazık ki, seçtiğiniz ürün(ler)i stokta sahip olmadığımız veya envanter ve kalite kontrolümüzle ilgili bazı sorunlarla karşılaşabileceğimiz zamanlar vardır. Bu gibi durumlarda siparişinizi iptal etmek zorunda kalabiliriz. Siparişiniz hakkında gereksiz yere endişelenmenize gerek kalmaması için önceden bu konuda samimi olacaksınız. Online ödeme (Teslimatta Nakit değil) üzerinden satın aldıysanız, ekibimiz talebinizi onayladıktan sonra para iadesi alacaksınız.

Sipariş edilen öğeyi işlemeden önce kapsamlı kalite kontrolü yapıyoruz. Ürünü paketlerken azami özeni gösteriyoruz. Aynı zamanda ambalajın iyi olduğundan emin oluyoruz, böyle şekilde ürünler transit sırasında zarar görmeyecek. My Business, transit veya ulaşım sırasında eşyalara verilen zararlardan sorumlu değildir.

Nakliye

My Business'te tüm hizmet ve ürün satışları online olarak yapıldığından fiziksel nakliye yoktur.

Onayınız

Web sitemizi kullanarak, bir hesap açarak veya bir satın alma işlemi gerçekleştirerek İade ve İade Politikamızı kabul etmiş olursunuz ve şartlarını kabul etmiş olursunuz.

İade ve  Politikamızda Yapılan Değişiklikler 

Hizmetimizi ve politikalarımızı doğru bir şekilde yansıtacak şekilde bu belgeyi güncellemeli, değiştirmeli veya herhangi bir değişiklik yapmalı mıyız? Yasaların aksi gerekmedikçe, bu değişiklikler burada belirgin bir şekilde yayınlanacaktır. Ardından, Hizmeti kullanmaya devam ederseniz, güncellenmiş İade ve İade Politikasına bağlı kalırsınız. Bunu veya güncellenmiş herhangi bir İade ve İade Politikasını kabul etmek istemiyorsanız hesabınızı silebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Herhangi bir nedenle, sağladığımız herhangi bir iyi veya hizmetten tamamen memnun değilseniz, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin ve ürünümüzle yaşadığınız sorunlardan herhangi birini tartışacağız.

 • E-posta yoluyla: support@mybusinessarea.com
 • Telefon Numarası üzerinden: +90 216 482 96 33
 • Bu Bağlantı üzerinden: https://mybusinessarea.com/iletisim-contact/

My Business