fbpx

Sunucu Çözümleri

My Business Sunucu Hizmetleri İle İşletmenizin günlük ve gelecekteki olası sunucu sistemlerinizin ihtiyaçları sürekli olarak takip edilerek, ortaya çıkması olağan sorunların önceden saptanması ve çözüme yönelik çeşitli önerilerin ortaya konulmasıyla bilgi sistemlerinin şirketlere sağladığı verimliliğin sürekliliği sağlar. Kurumsal Sunucu Teknik Servis Sağladığımız Markalar : Hp Sunucu Teknik Servis - DELL Sunucu Teknik Servis - Lenovo Sunucu Teknik Servis - Intel Sunucu Teknik Servis - IBM Sunucu Teknik Servis - Cisco Sunucu Teknik Servis ve Supermicro Sunucu Teknik Servis

Teknik Destek ve Servis

Kaliteli , Net ve Çözüm Odaklı Hizmet

Doğru Uygulama ve Yapılandırma

İşletmenizin Faaliyet ve İş Akışına Özel Yapılandırma.

Lisanslama

İş Ortağı Olduğumuz Markalar İle Uygun Maliyet Politikası İle Lisanslama.

7/24 Teknik Destek

My Business Müşterisi İseniz , Anlık Mesaj Sistemi ile 7/24 ve Telefon İle Hızlı Destek.

Kurumsal Sunucu Teknik Destek - Servis ve Bakım Hizmeti Veridiğimiz Markalar.

HP Server Teknik Servis

HP Server Teknik Destek , Hp Servis

INTEL Server Teknik Servis

INTEL Server Teknik Destek, INTEL Servis

DELL Server Teknik Servis

DELL Server Teknik Destek , Dell Servis

SUPERMICRO Server Teknik Servis

SUPERMICRO Server Teknik Destek, Supermicro Servis

LENOVO Server Teknik Servis

LENOVO Server Teknik Destek, Lenovo Servis

FUJITSU Server Teknik Servis

FUJITSU Server Teknik Destek, FUJITSU Servis

IBM Server Teknik Servis

IBM Server Teknik Destek, IBM Servis

TYAN Server Teknik Servis

TYAN Server Teknik Destek, TYAN Servis

Standart Sunucu Kurulumu Hizmetimiz Aşağıdaki Maddeleri Kapsamaktadır.

Kurumsal Bilgi Teknolojileri , Sistem Altyapı Çözüm Ortağınız...

Kurulum Öncesi İşlemler :

-Kurulum Öncesi Tüm Sisteminizin Fonksiyonel ve Yapısal Planı Çıkarılır. -Kurulum Öncesi Sisteminizin Donanım Özellikleri Çıkarılır. -Kurulum Öncesi Tüm Network Özellikleri Çıkarılır (Friwall – Cisco – Fortinet Vb)Ip (Gateway) Sistemi Belirlenir. -Sunucunuzun Tüm Host Adapter Özellikleri Çıkarılır (Raid-Scsi-Sas-Sata-Pata vb.) -Kurulum Öncesi Mevcut Sunucunuzdaki Tüm Datalar Yedeklenir. -Kurulum Planlanır.

Kurulum Sırasındaki İşlemler :

-Sunucunuzun Sistem Disk Yapısı Talep Edildiği Şekilde Bölümlenir. -Kurulum Windows veya Linux İşletim Sistemi Sunucu Yazılımları Seçenekleri İle Başlar. -İşletim Sistemi Kurulumu Tamamlanır. -Tüm Host Adapter ve Network Sürücülerin Kurulumu Tamamlanır. -Yeni İşletim Sisteminizin Parolası Talep Ettiğiniz Şekilde Hazırlanır. -Sisteminizdeki Ip (Gateway) Bölümlemesi Önceki Sunucunuzda Olduğu Şekilde Hazırlanır.

Kurulum Sonrası İşlemler :

-Sisteminizde Bulunan Tüm Network Cihazlarınızın Sunucunuz İle Olan Haberleşmesi Test Edilir. -Sisteminizde Bulunan Tüm Client’ların Sunucunuz İle Olan Haberleşmesi Test Edilir. -Mevcut Tüm Vpn-Remote Desktop – SSh vb Uzak Bağlantılarınız Test Edilir. -Eski İşletim Sisteminizdeki Tüm Servislerin Kurulumu ve Testi Tamamlanır File Services Vb. -Tüm Testler Olumlu Tamamlanarak İlgili Firma Yetkilisine Kurulum Formu İmzalatılır. -Eski İşletim Sisteminizdeki Ticari veya Diğer Yazılımların Kurulumu Tamamlanır (Ticari Yazılımların Kurulumları İçin İlgili Yazılıma Ait Doküman ve Lisans Kodlarının Olması Gerekmektedir) Eğer Lisans Yok İse My Business Uygun Maliyet Politikası İle Lisans Teminini İlgili Distribütör Aracılığı İle Gerçekleştirir

Kurulum Sonrası Extra Yapılandırma :

-Müşterinin talebi veya Gereksinimleri doğrultusunda aşağıdaki yapılandırma gerçekleştirilir. - Dns Server (Ip'yi Domain İsimi'ne Çeviren Servis) - File Server (Dosya Sistemi , Kota ve Klasör Yetkilendirme Servisi - Dhcp (Otomatik ip Üretme ve Havuzu Servisi) - File Sharing (Klasör ve Dosya Paylaşım Servisi) - Routing and Remote Acces Service (Vpn ve Dial up Kurulum ve Yapılandırma Servisi) - IIS (Web sitesi ve Web Uygulama Yayınlama Servisi) - RDP Uzak Masaüstü Bağlantı ve Lisanslama Servisi - Hyper-V Maneger (Sannalaştırma Servisi) Arttıracak Sanallaştırma Hizmetini Sunmaktadır. - Print Services (Ortak Yazıcı Kurulum ve Paylaşım Servisi) - Network Policy and Access Services (Ağ Bağlantı Kuralları , Yetkilendirme ve Güvenlik Servisi) - SMTP Server (E-Posta Gönderme Servisi)

Standart Sunucu Destek Hizmetlerimiz. (Diğer Detaylı Sunucu Sorunları Giderme , Detaylı Sunucu Konfigürasyonu Destek ve Danışma İçin Bize Ulaşın...)

Kurumsal Bilgi Teknolojileri , Sistem Altyapı Çözüm Ortağınız...

My Business Kurumsal Sunucu Sorunları Giderme İşlemlerini 17 Yıl'ı Aşkın Tecrübesi İle %90 Aynı Gün İçerisinde Çözmektedir, Karşılaşılan Klasik Sunucu Sorunlarına, Örnek : DNS Sunucusu Yanıt Vermiyor , PC Sunucu Hatası, Bilgisayarı Domaine Alamama, Domainden Düşme Sorunu, Ortak Klasöre Bağlanamıyorum, Ortak Ağa Bağlanma, Uzaktan Ortak Ağa Bağlanma, sunucuya bağlanma hatası, Sunucu hizmeti başlatılamıyor, RPC Sunucusu Kullanılamıyor , Gibi Diğer Yüzlerce Sunucu Ağ Bağlantı Sorunlarına (Donanım Kaynaklı , Vpn ve İnternet Kaynaklı Tüm Sorunlar Dahil.)Hızlı ve Kesin Çözüm Sunmaktayız.

My Business Kurumsal Sunucu Kurulum ve Yapılandırma Hizmetleri İle Mevcut Sunucunuzu veya My Business'ın Size Sunacağı Kiralık Sunucu veya Sunucular İle Firmanızın Faaliyetlerine ve İş Akışınıza Özel Konfigürasyonu Siz Değerli Müşterilerimize Sunmaktadır.

My Business Kurumsal Sunucu Yapılandırmanızı Dosya ve Klasör Yetkilendirme Sistemi İle Sunucunuzdaki Paylaştığınız Dökümanları Belirlediğiniz Kişilerin Yetki ve Sorumlulukları Dahilinde Kullanılması ve İşlenmesi İçin Konfigüre Etmektedir.

My Business Kurumsal Sunucu VPN Kurulumu ve Yapılandırma Hizmeti İle Sunucu Yapılandırmanızı Firmanızın Sektörel Bilişim Gereksimleri ve İş Akışınız Doğrultusunda VPN Bulut Sistemine Entegre Ederek Merkez Ofise Bağlı Şube veya Mağazalarınız Arasındaki Ağ Network Sistemini Kurmaktadır Ayrıca Şube, Mağaza Arasında Ağ Network Firewall (Güvenlik Duvarı) Oluşturmanızı Sağlayarak İşlem Ve Verilerinizin Tüm Güvenliğin'ide Sağlamaktadır.

My Business Kurumsal Sunucu Firewall Güvenlik Duvarı Hizmeti İle Tüm Sisteminizin İnternet ve Network Güvenliğini Sağlamaktadır.

Kurumsal Bilgi Teknolojileri , Sistem Altyapı Çözüm Ortağınız...

My Business İle Sisteminiz Daima Kesintisiz ve Güvende... Diğer IT Danışmanlık Hizmetlerimiz ve Çözümlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın...

Hızlı Müdahale ve Çözüm
My Business Bakım ve Teknik Destek Anlaşması İle Sisteminize Aynı Gün İçinde Müdahale Edilir.
7/24 Teknik Destek
My Business Müşterisi İseniz , Anlık Mesaj Sistemi ile 7/24 ve Telefon İle Hızlı Destek.
Garanti Altında
My Business Müşterileri Yıllık Teknik Destek ve Bakım Anlaşması İle Sistemlerinin Sürekli ve Doğru Çalışmasını Garanti Altına Alır.
Uzman Teknik Kadro
My Business Takımı En az MCSE (Microsoft Certified Systems Engineer )ve CCNP (Cisco Certified Network Professional) Sertifikalarına Sahiptir.
Net ve Kalıcı Çözüm
My Business Müşterilerine Sistem ve Ağ Altyapıları İçin Daima Kalıcı ve Net Çözümler Üretir.
Kaliteli Hizmet
My Business Müşterilerinİ Paydaşları Olarak Benimser ve Kaliteli Hizmet Sunar.

900

+

Sunucu Destek ve Hizmet

220

+

Sunucu Lisanslama

6700

+

Sunucu Online Destek

180

+

Sunucu Yeni Müşteri

Nasıl başlayacağım ?

My Business Kurumsal Hizmetlerine Ve Ürünlerine

Sahip Olmak İçin Şimdi Başlayın

01

My Business hesabınıza Erişin

My Business Hesabınıza Bağlı Yönetim Panelinize Giriş Yapın , Eğer Bir Hesabınız Yoksa Yeni Bir Hesap Oluşturun. (Önemli : Yeni Bir Hesap Oluşturma İşleminde Kayıt Sırasında Yazdığınız E-Posta Adresinize Bir Onay E-Postası Gönderilir)

02

Destek Talebi Oluşturun

Teknik Servis Hizmetlerimiz için veya Yıllık Teknik Destek ve Bakım Sözleşmesi Yapmak İçin Destek Talebi Kaydı Oluşturun. Müşteri temsilciniz Size En Hızlı Şekilde Geri Dönüş Sağlayacak, ve Talebiniz Hemen İşleme Alınarak Talebiniz Doğrultusunda Tarafınıza Uzman Teknik Destek Personeli Atanacak.

03

Kurumsal Ürün Satın Almak İçin

Hesabınıza Giriş Yapın ve Satın Almak İstediğiniz Kurumsal Ürünü Seçin, Kredi Kartınız İle Ödeme İşleminizi Tamamlayın . Siparişiniz İle İlgili Müşteri Temsilciniz Size Dönüş Yapacak ve Ürünlerinizin Entegrasyonu veya Lisans İşlemleriniz Hızlıca Tamamlanacak.

Bilgi Teknolojileri Çözüm Ortağınız...

Şimdi Aramıza Katılmak

İstermisiniz ?

Aşağıdaki Oranlar My Business İle Yıllık IT Teknik Destek , Bilişim IT Danışmanlık Sözleşmesi Yapan Müşterilerimiz İçin Geçerlidir.

Aynı Gün İçinde Teknik Servis
90%
Aynı Gün İçinde Online Destek
100%
Aynı Gün içinde Çözüm Sunma
92%

Kullanıcı Girişi

Hesabınıza Giriş Yapmak İçin Lütfen Aşağıdaki Link'e Tıklayın / Henüz Bir Hesabınız Yok'mu ? Yeni Bir Hesap oluşturmak İçin Aşağıdaki Link'e Tıklayın.

5200

+

Tamamlanan Proje

My Business