• Telefonla Destek : 09:00 - 18:00
  • 0850 255 18 13

CISCO SFP-10G-ZR-S= SFP GLC Module

(5.0) 1
Cisco 10GBASE-ZR SFP Modülü, Kurumsal Sınıf
Bu Üründen En Fazla: 289 Adet Sipariş Verilebilir
Üretici Kodu: SFP-10G-ZR-S=
Marka: Cisco
Ücretsiz kargo
₺105.178,01
₺84.745,00
₺182.672,64
Tüm Cisco Ürünleri
Uygun Fiyat Avantajı ve
Resmi Cisco Garantisi İle Güvenle Satın Alabilirsiniz..

Resmi CISCO Yetkili Satıcı - İş Ortağı Belgemizi Görüntülemek İçin Tıklayın


Cisco SFP-10G-ZR-S= Özellikleri


Form faktörü
SFP+
Maksimum Veri Hızı
11.3Gbps
dalga boyu
1550nm
Maksimum Kablo Mesafesi
80km
Bağlayıcı
dubleks LC
Optik Bileşenler
EML
medya
SMF
DOM Desteği
Evet
TX Gücü
0~5dBm
Alıcı Duyarlılığı
<-23dBm
Ticari Sıcaklık Aralığı
0 ila 70°C (32 ila 158°F)
protokoller
SFP+ MSA Uyumlu, CPRI, eCPRI

{{ errors[0] }}
{{ errors[0] }}
{{ errors[0] }}
Mesajınızı Gönderin

Arkadaşına e-posta ile gönder

Global Ağımızdaki Müşterilerimizin Hakkımızdaki Yorumları