• Telefonla Destek : Pazartesi - Cuma - 09:00 - 18:00
  • 0850 255 18 13
USD TRY EUR

CISCO SFP-10G-SR 10GBASE-SR SFP Module

5.0 2
Cisco SFP-10G-SR, 10GBASE-SR SFP Modül, Cisco SFP Transceiver
Stok Durumu: Stokta Var
Üretici Kodu: SFP-10G-SR
Marka: Cisco
Ücretsiz kargo
₺2.550,00 KDV Dahil
Adet
İstek listesine ekle Karşılaştırma listesine ekle
Tüm Cisco Ürünleri
Uygun Fiyat Avantajı ve
Resmi Cisco Garantisi İle Güvenle Satın Alabilirsiniz..
Resmi CISCO Yetkili Satıcı - İş Ortağı Belgemizi Görüntülemek İçin Tıklayın


Cisco SFP-10G-SR Modül Özellikleri

SFP-10G-SR'ye Genel Bakış

Cisco SFP-10G-SR modülü, çok modlu 10G fiber optik alıcı-vericidir ve 4700Mhz KM MMF (OM3) kullanıldığında 400m'ye kadar bağlantı uzunluğunu destekler.

Özellikler

Şekil 1. SFP-10G-SR'nin görünümü.

SFP-10G-SR

   ☆ Kasa başına en yüksek yoğunluk için endüstrinin en küçük 10G form faktörü

   ☆ Bir Cisco anahtarının Ethernet SFP+ bağlantı noktasına takılan çalışırken değiştirilebilir giriş/çıkış cihazı

   ☆ Yatırım koruması ve teknoloji geçişi kolaylığı için "doldurduğunuz kadar öde" modelini destekler

   ☆ Güçlü teşhis yetenekleri için dijital optik izleme özelliği

   ☆ Aynı bağlantı üzerinde 10GBASE XENPAK, 10GBASE X2 ve 10GBASE XFP arabirimleriyle optik birlikte çalışabilirlik

   ☆ Cisco kalite tanımlama (ID) özelliği, bir Cisco platformunun modülün Cisco tarafından onaylanıp test edilmediğini belirlemesini sağlar

Desteklenen Platformlar

Şekil 2. SFP-10G-SR, bir anahtar SFP yuvasında desteklenebilir.

Bir anahtara takılı SFP-10G-SR

SFP-10G-SR Teknik Özellikleri

dalga boyu (nm)

850

Kablo tipi

MMF

Çekirdek Boyutu (Mikron)

62.5

62.5

50

50

50

Modal Bant Genişliği (MHz * km)

160 (FDDI)
200 (OM1)
400
500 (OM2)
2000 (OM3)

Kablo Mesafesi

26m
33m
66m
82m
300m

İletim ve Alma Dalgaboyu (nm)

840 - 860

Kefalet Mandalı Rengi

Bej

Güç Tüketimi (W)

1

Çalışma Sıcaklığı Aralığı

0 ila 70°C (32 ila 158°F)

İletim Gücü (dBm)

Maksimum: -1,2

Asgari: -7.3

Alma Gücü (dBm)

Maksimum: -1.0

Asgari: -9.9


{{ errors[0] }}
{{ errors[0] }}
{{ errors[0] }}
Mesajınızı Gönderin

Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bunlarıda satın aldı

Arkadaşına e-posta ile gönder

Techno Market Bilgi Teknolojileri Ürünleri. CISCO SFP-10G-SR 10GBASE-SR SFP Module Techno Market - Kurumsal Bilgi Teknolojileri Ürünleri Yetkili Satıcı
Global Ağımızdaki Müşterilerimizin Hakkımızdaki Yorumları