fbpx

Sistem Güvenlik Çözümleri

My Business Kurumsal Sanallaştırma (Virtualization Technology) Çözümleri İle Siz Değerli Müşterilerimize Sanal Sunucularınız, Altyapınızın Firmanızın Hedefleri ve İhtiyaçları Doğrultusunda Konfigüre Ederek Tüm Sanal İşletim Sistemlerinizin Tam Performans'ta ve Doğru Veri Akışı İle Gerçekleşmesini Sağlamaktadır, Ayrıca Kurumsal Virtualization Firewall Çözümleri İle Network Ağ Altyapınızın Güvenlik Kriterlerine Tam Uygun Olarak Çalışmasını Sağlamaktadır.

Teknik Destek ve Servis

Kaliteli , Net ve Çözüm Odaklı Hizmet

Doğru Uygulama ve Yapılandırma

İşletmenizin Faaliyet ve İş Akışına Özel Yapılandırma.

Lisanslama

İş Ortağı Olduğumuz Markalar İle Uygun Maliyet Politikası İle Lisanslama.

7/24 Teknik Destek

My Business Müşterisi İseniz , Anlık Mesaj Sistemi ile 7/24 ve Telefon İle Hızlı Destek.

Genel Sistem Güvenlik Hizmetlerimiz

Sistem Güvenlik Hizmetleri (Diğer Sistem Güvenlik Çözümlerimiz , Detaylı Bilgi ve Danışma İçin Bize Ulaşın…)

DDOS Attach'lara Son

My Business Kurumsal Sistem Güvenlik Hizmetleri İle Ağ Bağlantılarınızın Çok Yavaşlaması ve Bant Genişliğinin Sizin Çalışmanızı Engelleyecek Şekilde Tükenmesi Sonucuna Varan DDOS Attach'lar Artık Olmayacak.

İnternet Attach'larına Son

My Business Kurumsal Sistem Güvenlik Hizmetleri İle , Yaşadığınız İnternet Bağlantı Yavaşlama ve Kopma (İnternet Kullanımınız Artmadığı Halde İnternet Hızınızda Yaşadığınız Ani Yavaşlamalar) Artık Size Çok Uzakta.

My Business Kurumsal Sistem ve Kişisel veri Hırsızlığı Güvenlik Hizmetleri İle Kesin ve Net Firewall Çözümlerine Ulaşan Müşterilerimiz Uzun Yıllar Sunucu Sistemlerinde ve Ağ Sistemlerinde Sorunsuz Çalışmaya Devam Ederler.

Sisteminiz Daima Güvende

My Business Kurumsal Sistem Güvenlik Hizmetlerimiz İle Daima Tüm Sunucu Güvenliği VPN Güvenliği , Network Güvenliği (Ağ) %100 Olarak Sağlanmakla İle Birlikte Bu Sorulara : Veri Güvenliği Nasıl Sağlanır , Veri Hırsızlığından korunma Sorularına Kesin Çözümler Bulacaksınız ve Tüm Verilerinizin Sisteminiz İle Birlikte Daima Güvende Olduğundan Emin Olacaksınız.

Dosya , Verileriniz %99.9 Güvende

My Business Kurumsal Güvenlik Çözümleri İle , Paylaşılan Dosya , Klasör veya Uygulama Verilerinizin Güvenliğinizi (Çalınma - Silinme - Kaybolma vb.Durumlarına Karşı) Artık Düşünmeyeceksiniz. My Business İle Verileriniz Güvende.

E-Posta Güvenliği

My Business Kurumsal E-Posta Güvenlik Hizmetleri İle E-Posta Adreslerinize Olan Saldırılar (Fidye Virüsü - Trojen ve Kimlik Hırsızlığı vb,) Tüm Virüs Tehtitlerini My Business Profesyonel Mail Güvenlik Çözümleri İle Artık Yaşamayacaksınız.

My Business Kurumsal Sistem Güvenlik Çözümleri İle , Cisco Firewall - Cisco Router - Fortinet Firewall - Fortinet Router Hp Firewall - Hp Router ve Diğer Tüm Firewall Marka ve Cihazlarına Tam Destek vermektedir.

Cisco ile Güvenlik

My Business Kurumsal Cisco Güvenlik Hizmetleri İle Tüm Sisteminizi Cisco Firewall - Router Cihazlarıın Özel Konfigürasyonu İle Cisco İle Çalışmalarınıza Güvenle Devam Etmenizi Sağlamaktadır.

Kurumsal Bilgi Teknolojileri , Sistem Altyapı Çözüm Ortağınız...

My Business İle Sisteminiz Daima Kesintisiz ve Güvende... Diğer Virtualization Technology Hizmetlerimiz ve Çözümlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın...

Hızlı Müdahale ve Çözüm
My Business Bakım ve Teknik Destek Anlaşması İle Sisteminize Aynı Gün İçinde Müdahale Edilir.
7/24 Teknik Destek
My Business Müşterisi İseniz , Anlık Mesaj Sistemi ile 7/24 ve Telefon İle Hızlı Destek.
Garanti Altında
My Business Müşterileri Yıllık Teknik Destek ve Bakım Anlaşması İle Sistemlerinin Sürekli ve Doğru Çalışmasını Garanti Altına Alır.
Uzman Teknik Kadro
My Business Takımı En az MCSE (Microsoft Certified Systems Engineer )ve CCNP (Cisco Certified Network Professional) Sertifikalarına Sahiptir.
Net ve Kalıcı Çözüm
My Business Müşterilerine Sistem ve Ağ Altyapıları İçin Daima Kalıcı ve Net Çözümler Üretir.
Kaliteli Hizmet
My Business Müşterilerinİ Paydaşları Olarak Benimser ve Kaliteli Hizmet Sunar.

900

+

Sunucu Destek ve Hizmet

220

+

Sunucu Lisanslama

6700

+

Sunucu Online Destek

180

+

Sunucu Yeni Müşteri

Nasıl başlayacağım ?

My Business Kurumsal Hizmetlerine Ve Ürünlerine

Sahip Olmak İçin Şimdi Başlayın

01

My Business hesabınıza Erişin

My Business Hesabınıza Bağlı Yönetim Panelinize Giriş Yapın , Eğer Bir Hesabınız Yoksa Yeni Bir Hesap Oluşturun. (Önemli : Yeni Bir Hesap Oluşturma İşleminde Kayıt Sırasında Yazdığınız E-Posta Adresinize Bir Onay E-Postası Gönderilir)

02

Destek Talebi Oluşturun

Teknik Servis Hizmetlerimiz için veya Yıllık Teknik Destek ve Bakım Sözleşmesi Yapmak İçin Destek Talebi Kaydı Oluşturun. Müşteri temsilciniz Size En Hızlı Şekilde Geri Dönüş Sağlayacak, ve Talebiniz Hemen İşleme Alınarak Talebiniz Doğrultusunda Tarafınıza Uzman Teknik Destek Personeli Atanacak.

03

Kurumsal Ürün Satın Almak İçin

Hesabınıza Giriş Yapın ve Satın Almak İstediğiniz Kurumsal Ürünü Seçin, Kredi Kartınız İle Ödeme İşleminizi Tamamlayın . Siparişiniz İle İlgili Müşteri Temsilciniz Size Dönüş Yapacak ve Ürünlerinizin Entegrasyonu veya Lisans İşlemleriniz Hızlıca Tamamlanacak.

Bilgi Teknolojileri Çözüm Ortağınız...

Şimdi Aramıza Katılmak

İstermisiniz ?

Aşağıdaki Oranlar My Business İle Yıllık IT Teknik Destek , Bilişim IT Danışmanlık Sözleşmesi Yapan Müşterilerimiz İçin Geçerlidir.

Aynı Gün İçinde Teknik Servis
90%
Aynı Gün İçinde Online Destek
100%
Aynı Gün içinde Çözüm Sunma
92%

Kullanıcı Girişi

Hesabınıza Giriş Yapmak İçin Lütfen Aşağıdaki Link'e Tıklayın / Henüz Bir Hesabınız Yok'mu ? Yeni Bir Hesap oluşturmak İçin Aşağıdaki Link'e Tıklayın.

5200

+

Tamamlanan Proje

My Business