• Telefonla Destek : 09:00 - 18:00
  • 0850 255 18 13

CISCO QSFP-100G-SM-SR= - 100 Gigabit Optical Module

(0.0) 0
Cisco 100GBASE CWDM4 Lite QSFP Transceiver, 2km Over SMF, 10-60C Modül
Bu Üründen En Fazla: 273 Adet Sipariş Verilebilir
Üretici Kodu: QSFP-100G-SM-SR=
Marka: Cisco
Ücretsiz kargo
₺89.829,74
₺69.679,30
₺109.226,94
Tüm Cisco Ürünleri
Uygun Fiyat Avantajı ve
Resmi Cisco Garantisi İle Güvenle Satın Alabilirsiniz..

Resmi CISCO Yetkili Satıcı - İş Ortağı Belgemizi Görüntülemek İçin Tıklayın


Cisco QSFP-100G-SM-SR= Özellikleri

QSFP-100G-SM-SR= Genel Bakış


Cisco® 100GBASE Dörtlü Küçük Form Faktörlü Takılabilir (QSFP) portföyü, müşterilere veri merkezi, yüksek performanslı bilgi işlem ağları, kurumsal çekirdek ve dağıtım katmanları ve hizmet için çok çeşitli yüksek yoğunluklu ve düşük güçlü 100 Gigabit Ethernet bağlantı seçenekleri sunar. sağlayıcı uygulamaları. QSFP-100G modülleri, QSFP form faktörüne dayalı yeni nesil 100G alıcı-verici modül çözümümüzdür.

Hızlı Özellikler

Tablo 1, Hızlı Spesifikasyonları göstermektedir.

Ürün Kodu

QSFP-100G-SM-SR=

Açıklama

Cisco 100GBASE CWDM4 Lite QSFP Alıcı-Verici, SMF üzerinden 2 km, 10-60C

boyutlar

13,5 x 18,4 x 72,4 mm

Nominal Dalga Boyu (nm)

1271, 1291, 1311, 1331

Kablo tipi

SMF

Çekirdek Boyutu (Mikron)

G.652

Modal Bant Genişliği (MHz*km)

\

Kablo Mesafesi

2km

Güç Tüketimi (W)

3.5

Sekme Rengini Çek

Yeşil

Ürün Detayları

QSFP-100G Optik modülleri şu özellikleri sağlar: 

•100G Gigabit Ethernet Cisco QSFP bağlantı noktasına takılan çalışırken değiştirilebilir giriş/çıkış cihazı

• Uygulanabilir olduğu durumlarda diğer IEEE uyumlu 100GBASE arabirimleriyle birlikte çalışabilir

•Üstün performans, kalite ve güvenilirlik için Cisco QSFP-100G bağlantı noktalarında onaylandı ve test edildi

•IEEE 802.3bm ile uyumlu yüksek hızlı elektrik arabirimi

Benzer Ürünlerle Karşılaştır

Tablo  karşılaştırmayı göstermektedir . 

Ürün Kodu

QSFP-100G-CWDM4-S=

QSFP-100G-ER4L-S=

QSFP-100G-LR4-S=

QSFP-100G-PSM4-S=

QSFP-100G-SM-SR=

QSFP-100G-SR4-S=

QSFP-40/100-SRBD=

Açıklama

Cisco 100GBASE CWDM4 QSFP Alıcı-Verici, LC, SMF üzerinden 2 km

Cisco 100GBASE QSFP Alıcı-Verici, SMF üzerinden 40KM erişim, Dubleks LC

100GBASE LR4 QSFP Alıcı-Verici, LC, SMF üzerinden 10km

100GBASE PSM4 QSFP Alıcı-Verici, MPO, SMF üzerinden 500m

Cisco 100GBASE CWDM4 Lite QSFP Alıcı-Verici, SMF üzerinden 2 km, 10-60C

100GBASE SR4 QSFP Alıcı-Verici, MPO, OM4 MMF üzerinden 100m

100G ve 40GBASE SR-BiDi QSFP Alıcı-Verici, LC, 100m OM4 MMF

boyutlar

13,5 x 18,4 x 72,4 mm

13,5 x 18,4 x 72,4 mm

13,5 x 18,4 x 72,4 mm

13,5 x 18,4 x 72,4 mm

13,5 x 18,4 x 72,4 mm

13,5 x 18,4 x 72,4 mm

13,5 x 18,4 x 72,4 mm

Nominal Dalga Boyu (nm)

1271, 1291, 1311, 1331

1295, 1300, 1304, 1309

1295, 1300, 1304, 1309

1310

1271, 1291, 1311, 1331

850

855, 908

Kablo tipi

SMF

SMF

SMF

SMF

SMF

MMF

MMF

Çekirdek Boyutu (Mikron)

G.652

G.652

G.652

G.652

G.652

50.0

50.0

50.0

50.0

Modal Bant Genişliği (MHz*km)

\

\

\

\

\

2000 (OM3)

4700 (OM4)

2000 (OM3)

4700 (OM4)

Kablo Mesafesi

2km

40km (ev sahibi FEC ile)

30 km (ev sahibi FEC olmadan)

10km

500m

2km

70m

100m

70m

100m

Güç Tüketimi (W)

3.5

4.5

4.0

3.5

3.5

3.5

3.5

Sekme Rengini Çek

Yeşil

rad

Mavi

Turuncu

Yeşil

Bej

Gri


{{ errors[0] }}
{{ errors[0] }}
{{ errors[0] }}
Mesajınızı Gönderin

Arkadaşına e-posta ile gönder

Global Ağımızdaki Müşterilerimizin Hakkımızdaki Yorumları