• Telefonla Destek : Pazartesi - Cuma - 09:00 - 18:00
  • 0850 255 18 13
USD TRY EUR

CISCO QSFP-100G-LR4-S= - Cisco 100 Gigabit Optical Module

0.0 0
Cisco 100GBASE LR4 QSFP Transceiver, LC, 10km Over SMF Modül
Stok Durumu: Stokta Var
Üretici Kodu: QSFP-100G-LR4-S=
Marka: Cisco
Ücretsiz kargo
₺190.400,00 KDV Dahil
Adet
İstek listesine ekle Karşılaştırma listesine ekle
Tüm Cisco Ürünleri
Uygun Fiyat Avantajı ve
Resmi Cisco Garantisi İle Güvenle Satın Alabilirsiniz..
Resmi CISCO Yetkili Satıcı - İş Ortağı Belgemizi Görüntülemek İçin Tıklayın


 CISCO QSFP-100G-LR4-S= Genel Bakış

Hızlı Özellikler

Ürün Detayları

Benzer Ürünlerle Karşılaştır


QSFP-100G-LR4-S= Spesifikasyon

{{ errors[0] }}
{{ errors[0] }}
{{ errors[0] }}
Mesajınızı Gönderin

Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bunlarıda satın aldı

Arkadaşına e-posta ile gönder

Techno Market Bilgi Teknolojileri Ürünleri. CISCO QSFP-100G-LR4-S= - Cisco 100 Gigabit Optical Module Techno Market - Kurumsal Bilgi Teknolojileri Ürünleri Yetkili Satıcı
Global Ağımızdaki Müşterilerimizin Hakkımızdaki Yorumları