• Telefonla Destek : 09:00 - 18:00
  • 0850 255 18 13

CISCO QSFP-100G-ER4L-S= - 100 Gigabit Optical Module

(5.0) 1
Cisco 100GBASE QSFP Transceiver, SMF üzerinden 40KM erişim, Dubleks LC Modül
Bu Üründen En Fazla: 273 Adet Sipariş Verilebilir
Üretici Kodu: QSFP-100G-ER4L-S=
Marka: Cisco
Ücretsiz kargo
₺706.114,49
₺517.817,30
₺828.507,66
Tüm Cisco Ürünleri
Uygun Fiyat Avantajı ve
Resmi Cisco Garantisi İle Güvenle Satın Alabilirsiniz..

Resmi CISCO Yetkili Satıcı - İş Ortağı Belgemizi Görüntülemek İçin Tıklayın


Cisco QSFP-100G-ER4L-S= Özellikleri

QSFP-100G-ER4L-S= Genel Bakış

Hızlı Özellikler

Ürün Detayları

Benzer Ürünlerle Karşılaştır


QSFP-100G-ER4L-S= Spesifikasyon


{{ errors[0] }}
{{ errors[0] }}
{{ errors[0] }}
Mesajınızı Gönderin

Arkadaşına e-posta ile gönder

Global Ağımızdaki Müşterilerimizin Hakkımızdaki Yorumları