• Telefonla Destek : Pazartesi - Cuma - 09:00 - 18:00
  • 0850 255 18 13
USD TRY EUR

CISCO QSFP-100G-CWDM4-S= - 100 Gigabit Optical Module

0.0 0
Cisco 100GBASE CWDM4 QSFP Transceiver, LC, 2km Over SMF Modül
Stok Durumu: Stokta Var
Üretici Kodu: QSFP-100G-CWDM4-S=
Marka: Cisco
Ücretsiz kargo
₺146.250,00 KDV Dahil
Adet
İstek listesine ekle Karşılaştırma listesine ekle
Tüm Cisco Ürünleri
Uygun Fiyat Avantajı ve
Resmi Cisco Garantisi İle Güvenle Satın Alabilirsiniz..
Resmi CISCO Yetkili Satıcı - İş Ortağı Belgemizi Görüntülemek İçin Tıklayın


 CISCO QSFP-100G-CWDM4-S= Genel Bakış



{{ errors[0] }}
{{ errors[0] }}
{{ errors[0] }}
Mesajınızı Gönderin

Arkadaşına e-posta ile gönder

Techno Market Bilgi Teknolojileri Ürünleri. CISCO QSFP-100G-CWDM4-S= - 100 Gigabit Optical Module Techno Market - Kurumsal Bilgi Teknolojileri Ürünleri Yetkili Satıcı
Global Ağımızdaki Müşterilerimizin Hakkımızdaki Yorumları