• Telefonla Destek : 09:00 - 18:00
  • 0850 255 18 13

CISCO QDD-2X100-CWDM4-S - 400G Optical Module

(0.0) 0
Cisco 2x100G QSFP-DD Transceiver, 2x100G-CWDM4, Çift Yönlü CS, 2km Çift Yönlü SMF
Bu Üründen En Fazla: 89 Adet Sipariş Verilebilir
Üretici Kodu: QDD-2X100-CWDM4-S
Marka: Cisco
Ücretsiz kargo
₺540.485,03
₺508.470,20
₺612.047,51
Tüm Cisco Ürünleri
Uygun Fiyat Avantajı ve
Resmi Cisco Garantisi İle Güvenle Satın Alabilirsiniz..

Resmi CISCO Yetkili Satıcı - İş Ortağı Belgemizi Görüntülemek İçin Tıklayın


 CISCO QDD-2X100-CWDM4-S Genel Bakış

Cisco QDD-2X100-CWDM4-S Modülü, 2 km SMF'ye kadar bağlantı uzunluklarını destekler ve çift çift yönlü bir CS konektörü kullanır. 100G-CWDM4 MSA ile uyumludur. 100 Gigabit Ethernet sinyali, her biri 25 Gb/sn'de dört CWDM ızgara optik dalga boyunda taşınır. Dört dalga boyunun çoğullanması ve çoğullamasının çözülmesi cihaz içinde yönetilir. FEC, ana platformda gerçekleştirilir.

Özellikler
  • Parça Kimliği: QDD-2X100-CWDM4-S
  • Ürün açıklaması: Cisco 100G QSFP-DD Alıcı-Verici, 2X 100G-CWDM4, Çift Çift Yönlü CS, 2 km Çift Yönlü SMF
  • Nominal dalga boyu: 1270, 1290, 1310, 1330nm
  • Kablo tipi: Çift Çift Yönlü SMF
  • Kablo mesafesi: 2km
  • Çekme kulağı rengi: Yeşil
  • Nominal oran: 2x100GE
  • Yüksek hızlı elektrik: 2x 100G CAUI-4
  • Şerit başına Ortalama İletim Gücü (dBm) min: -6,5
  • Kulvar başına Ortalama İletim Gücü (dBm) maks: +2,5
  • Kulvar başına Ortalama Alma Gücü (dBm) min: -11,5
  • Kulvar başına Ortalama Alım Gücü (dBm) maks: +2,5
  • Maksimum Desteklenen Ekleme Kaybı (IL) (dB): 5
  • Maksimum güç tüketimi (W): 12W
  • Çalışma sıcaklığı: 0 ila 75°C
  • Saklama sıcaklığı: -40 ila 85°C

{{ errors[0] }}
{{ errors[0] }}
{{ errors[0] }}
Mesajınızı Gönderin

Arkadaşına e-posta ile gönder

Global Ağımızdaki Müşterilerimizin Hakkımızdaki Yorumları