• Telefonla Destek : 09:00 - 18:00
  • 0850 255 18 13

CISCO GLC-ZX-SM 1000BASE-ZX SFP Module

(0.0) 0
Cisco GLC-ZX-SM 1000BASE-ZX SFP Transceiver Modül,
Bu Üründen En Fazla: 367 Adet Sipariş Verilebilir
Üretici Kodu: GLC-ZX-SM
Marka: Cisco
Ücretsiz kargo
₺24.086,42
₺20.997,90
₺27.589,22
Tüm Cisco Ürünleri
Uygun Fiyat Avantajı ve
Resmi Cisco Garantisi İle Güvenle Satın Alabilirsiniz..

Resmi CISCO Yetkili Satıcı - İş Ortağı Belgemizi Görüntülemek İçin Tıklayın

 HP GLC-ZX-SM Genel Bakış

Uzun Menzilli Tek Modlu Fiberler
 
için 1000BASE-ZX SFP 1000BASE-ZX SFP, yaklaşık 70 km uzunluğa kadar standart tek modlu fiber optik bağlantı açıklıklarında çalışır. SFP, 21 dB'lik bir optik bağlantı bütçesi sağlar, ancak kesin bağlantı yayılma uzunluğu, fiber kalitesi, ek yeri sayısı ve konektörler gibi birçok faktöre bağlıdır.
 
Daha kısa mesafeli tek modlu fiber (SMF) kullanıldığında, alıcının aşırı yüklenmesini önlemek için bağlantıya bir hat içi optik zayıflatıcı yerleştirmek gerekebilir. Fiber optik kablo açıklık kaybı 8 dB'den az olduğunda, fiber optik kablo tesisi ile bağlantının her iki ucundaki SFP üzerindeki alıcı bağlantı noktası arasına 10 dB'lik bir hat içi optik zayıflatıcı yerleştirilmelidir.

Hızlı Özellikler

Tablo 1, Hızlı Spesifikasyonları göstermektedir.

Ürün Kodu 

Cisco GLC-ZX-SM Uyumlu 1000Base-ZX SMF SFP (mini-GBIC) Alıcı-Verici Modülü

Bağlayıcı Tipi:

LC tek modlu

Tip:

Fiber Kanal / Ethernet 1000Base-ZX

Uyumlu Standartlar:

EN 60825 , EN 60950 , FDA , MSA , RoHS

Kablolama Tipi:

Ethernet 1000Base-ZX

Bağlantı Teknolojisi:

kablolu

Veri Bağlantısı Protokolü:

Fiber Kanal, Gigabit Ethernet

Veri aktarım hızı:

1,25 Gb/sn

Özellikler:

Dijital Teşhis İzleme Arayüzü (DDMI)

Form faktörü:

Eklenti modülü

Maksimum Aktarım Mesafesi:

79,7 mil

Optik Dalga Uzunluğu:

1550 mil

Ağ Türü:

SFP (mini-GBIC) alıcı-verici modülü

GLC-ZX-SM Spesifikasyonu

Endüstri standardı Cisco Small Form-Factor Pluggable (SFP) Gigabit Arayüz Dönüştürücü, bir Gigabit Ethernet portuna veya yuvasına takılan ve portu ağa bağlayan çalışırken değiştirilebilir bir giriş/çıkış cihazıdır (Şekil 1, 2 ve 3). SFP'ler çok çeşitli Cisco ürünlerinde kullanılabilir ve değiştirilebilir ve 1000BASE-T, 1000BASE-SX, 1000BASE-LX/LH, 1000BASE-EX, 1000BASE-ZX veya 1000BASE-BX10-D/U kombinasyonlarında karıştırılabilir. port bazında.

SFP Bağlantı Noktası Kablolama Özellikleri

Ürün

dalga boyu (nm)

Elyaf Tipi

Çekirdek Boyutu (μm)

Modal Bant Genişliği (MHz* Km)***

Çalışma Mesafesi (m)

1000BASE-ZX

1550

SMF

-

-

Bağlantı kaybına bağlı olarak yaklaşık 70 km

{{ errors[0] }}
{{ errors[0] }}
{{ errors[0] }}
Mesajınızı Gönderin

Arkadaşına e-posta ile gönder

Global Ağımızdaki Müşterilerimizin Hakkımızdaki Yorumları