• Telefonla Destek : 09:00 - 18:00
  • 0850 255 18 13

CISCO GLC-LH-SMD 1000BASE-LX/LH SFP Transceiver Module, MMF/SMF

(0.0) 0
Cisco GLC-LH-SMD 1000BASE-LX/LH SFP Transceiver Modül, MMF/SMF, 1310nm, DOM
Bu Üründen En Fazla: 483 Adet Sipariş Verilebilir
Üretici Kodu: GLC-LH-SMD
Marka: Cisco
Ücretsiz kargo
₺9.416,12
₺7.815,40
₺11.016,86
Tüm Cisco Ürünleri
Uygun Fiyat Avantajı ve
Resmi Cisco Garantisi İle Güvenle Satın Alabilirsiniz..

Resmi CISCO Yetkili Satıcı - İş Ortağı Belgemizi Görüntülemek İçin Tıklayın


 CISCO GLC-LH-SMD Genel Bakış


Cisco GLC-LH-SMD 1000BASE-LX/LH SFP, Hem Çok Modlu hem de Tek Modlu Fiberler için üretilmiştir.

IEEE 802.3z 1000BASE-LX standardıyla uyumlu 1000BASE-LX/LH SFP, herhangi bir çok modlu fiberde 10 km'ye kadar ve 550 m'ye kadar standart tek modlu fiber optik bağlantı mesafelerinde çalışır. Eski çok modlu fiber tipi üzerinden kullanıldığında, verici bir mod koşullandırma yama kablosu aracılığıyla bağlanmalıdır. 1300 nm dalga boyu, genişletilmiş çalışma sıcaklığı aralığı ve DOM desteği, çift LC/PC konnektörü.

Bu Şekil, GLC-LH-SMD'nin görünümünü gösterir.

GLC-LH-SMD Görünümü

Tablo, Gigabit Ethernet bağlantı noktasına kurduğunuz SFP'ler için kablolama özelliklerini sağlar.

Tüm SFP bağlantı noktalarının LC tipi konektörlere sahip olduğunu ve listelenen tüm SFP'ler (çok modlu ve tek modlu fiber) için minimum kablo mesafesinin 2 m (6,5 fit) olduğunu unutmayın.

SFP Bağlantı Noktası Kablolama Özellikleri

Ürün

dalga boyu (nm)

Elyaf Tipi

Çekirdek Boyutu (μm)

Modal Bant Genişliği (MHz* Km)***

Çalışma Mesafesi (m)

1000BASE-SX

GLC-SX-MMD )

850

MMF

62.5

160 (FDDI dereceli)

220 (722 fit)

62.5

200 (OM1)

275 (902 fit)

50

400 (400/400)

500 (1.640 ft)

50

500 (OM2)

550 (1.804 fit)

50

2000 (OM3)

1000 (3281 fit)

1000BASE-LX/SOL

(GLC-LH-SMD)

1310

MMF*

62.5

500

550 (1.804 fit)

50

400

550 (1.804 fit)

50

500

550 (1.804 fit)

SMF

-**

-

10.000 (32.821 fit)

1000BASE-EX

1310

SMF

-**

-

40.000 (131.234 fit)

1000BASE-ZX

GLC-ZX-SM )

GLC-ZX-SMD )

1550

SMF

-

-

Bağlantı kaybına bağlı olarak yaklaşık 70 km

1000BASE-BX-U

1310

SMF

-**

-

10.000 (32.821 fit)

1000BASE-BX-D

1490

SMF

-**

-

10.000 (32.821 fit)

* Açıklık uzunluğundan bağımsız olarak, IEEE standardında belirtildiği gibi bir mod koşullandırma yama kablosu gereklidir. 62,5 mikron fiberler için mod koşullandırma yama kablosunun, 50 mikron fiberler için mod koşullandırma yama kablosundan nasıl farklı bir spesifikasyona sahip olduğuna dikkat edin.

SFP Bağlantı Noktası Kablolama Özellikleri

Ürün

dalga boyu (nm)

Elyaf Tipi

Çekirdek Boyutu (μm)

Modal Bant Genişliği (MHz* Km)***

Çalışma Mesafesi (m)

1000BASE-SX

850

MMF

62.5

160 (FDDI dereceli)

220 (722 fit)

62.5

200 (OM1)

275 (902 fit)

50

400 (400/400)

500 (1.640 ft)

50

500 (OM2)

550 (1.804 fit)

50

2000 (OM3)

1000 (3281 fit)

1000BASE-LX/SOL

1310

MMF*

62.5

500

550 (1.804 fit)

50

400

550 (1.804 fit)

50

500

550 (1.804 fit)

SMF

-**

-

10.000 (32.821 fit)

1000BASE-EX

1310

SMF

-**

-

40.000 (131.234 fit)

1000BASE-ZX

(GLC-ZX-SMD)

1550

SMF

-

-

Bağlantı kaybına bağlı olarak yaklaşık 70 km

1000BASE-BX-U

1310

SMF

-**

-

10.000 (32.821 fit)

1000BASE-BX-D

1490

SMF

-**

-

10.000 (32.821 fit)

{{ errors[0] }}
{{ errors[0] }}
{{ errors[0] }}
Mesajınızı Gönderin

Arkadaşına e-posta ile gönder

Global Ağımızdaki Müşterilerimizin Hakkımızdaki Yorumları