• Telefonla Destek : Pazartesi - Cuma - 09:00 - 18:00
  • 0850 255 18 13
USD TRY EUR
Yeni

CISCO DS-SFP-FC16G-SW - SFP GLC Module

5.0 2
Cisco 16 Gbps Fibre Channel SW SFP+, LC Modül
Stok Durumu: Stokta Var
Üretici Kodu: DS-SFP-FC16G-SW
Marka: Cisco
Ücretsiz kargo
₺4.320,00 KDV Dahil
Adet
İstek listesine ekle Karşılaştırma listesine ekle
Tüm Cisco Ürünleri
Uygun Fiyat Avantajı ve
Resmi Cisco Garantisi İle Güvenle Satın Alabilirsiniz..
Resmi CISCO Yetkili Satıcı - İş Ortağı Belgemizi Görüntülemek İçin Tıklayın


 CISCO DS-SFP-FC16G-SW Genel Bakış

DS-SFP-FC16G-SW, MDS 9000 Ailesi platformunda 4/8/16-Gbps bağlantı noktaları için Fiber Kanal bağlantısı sağlayan bir Cisco 16-Gbps Fiber Kanal Kısa Dalga SFP+ Alıcı-Vericidir. 4/8/16-Gbps otomatik algılamalı Fiber Kanal bağlantısı sunar.

Hızlı Spesifikasyon

Şekil 1, DS-SFP-FC16G-SW'nin görünümünü göstermektedir.

DS-SFP-FC16G-SW Görünümü

Tablo 1 hızlı spesifikasyonu göstermektedir.

SFP+

DS-SFP-FC16G-SW

Dalga boyu (nanometre)

850

Elyaf Tipi

MMF

Çekirdek Boyutu (mikron)

62.5

50.0

50.0

50.0

62.5

50.0

50.0

50.0

62.5

50.0

50.0

50.0

50.0

Baud Hızı (GBd)

14.025

14.025

14.025

14.025

8.5

8.5

8.5

8.5

4.25

4.25

4.25

4.25

4.25

Kablo Mesafesi

49 fit (15 m) (OM1)

115 fit (35 m) (OM2)

328 ft (100 m) (OM3)

410 ft (125 m) (OM4)

69 fit (21 m) (OM1)

164 fit (50 m) (OM2)

492 fit (150 m) (OM3)

623 fit (190 m) (OM4)

230 fit (70 m) (OM1)

492 fit (150 m) (OM2)

1247 fit (380 m) (OM3)

1312 fit (400 m) (OM4)

1312 fit (400 m) (OM5)



DS-SFP-FC16G-SW Spesifikasyonu

Açıklama

4/8/16-Gbps Fiber Kanal SW, SFP+, LC

Tip

Kısa dalga boyu

Dalga boyu (nanometre)

850

Elyaf Tipi

MMF

Çekirdek Boyutu (mikron)

62.5

50.0

50.0

50.0

62.5

50.0

50.0

50.0

62.5

50.0

50.0

50.0

50.0

Baud Hızı (GBd)

14.025

14.025

14.025

14.025

8.5

8.5

8.5

8.5

4.25

4.25

4.25

4.25

4.25

Kablo Mesafesi

49 fit (15 m) (OM1)

115 fit (35 m) (OM2)

328 ft (100 m) (OM3)

410 ft (125 m) (OM4)

69 fit (21 m) (OM1)

164 fit (50 m) (OM2)

492 fit (150 m) (OM3)

623 fit (190 m) (OM4)

230 fit (70 m) (OM1)

492 fit (150 m) (OM2)

1247 fit (380 m) (OM3)

1312 fit (400 m) (OM4)

1312 fit (400 m) (OM5)

Ortalama İletim Gücü (dBm)

Maks: -1,3

Min: -9 (4 Gb/sn) -8,2 (8 Gb/sn) -7,8 (16 Gb/sn)

Ortalama Alma Gücü (dBm)

Maks: 0

Dk: -

Fiber Kaybı Bütçesi (dBm)

12

Çalışma sıcaklığı

0°C - 40°C

Depolama sıcaklığı

-40°C - 85°C


{{ errors[0] }}
{{ errors[0] }}
{{ errors[0] }}
Mesajınızı Gönderin

Arkadaşına e-posta ile gönder

Techno Market Bilgi Teknolojileri Ürünleri. CISCO DS-SFP-FC16G-SW - SFP GLC Module Techno Market - Kurumsal Bilgi Teknolojileri Ürünleri Yetkili Satıcı
Global Ağımızdaki Müşterilerimizin Hakkımızdaki Yorumları